POLECAMY

Tak wygląda najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie ud!

Zobacz, na czym polega najlepsze ćwiczenie wysmuklające uda i poznaj jego kilka wariantów!
Agata Bernaciak / 3 miesiące temu

Zastanawiasz się, jakie ćwiczenie najskuteczniej rzeźbi mięśnie ud? Zdradzimy ci tę tajemnicę :) Otóż okazuje się, że to wykrok działa największe cuda jeśli chodzi o ich modelowanie! Jesteś ciekawa, jak wykonywać wykrok w kilku różnych wariantach? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału video!

Motywacja do odchudzania – gdzie jej szukać? Nasze triki sprawią, że odnajdziesz motywację i już nigdy jej nie zgubisz

Jak wykonywać wykrok w kilku różnych wariantach?

Specjalnie dla was trenerka personalna Joanna Zając-Borowicka przygotowała najskuteczniejsze ćwiczenie na modelowanie ud w kilku różnych wersjach. To od ciebie zależy, której z nich się podejmiesz!

Najważniejsze, by dostosować to ćwiczenie do twojego stopnia zaawansowania. Jeśli jesteś w stanie zrobić je poprawnie technicznie w najtrudniejszej wersji, spokojnie możesz się podjąć jego wykonania nawet w kilku seriach. Jeśli jednak po 8 czy 10 powtórzeniu twoja technika traci na jakości, wróć do wersji łatwiejszej. Pamiętaj najważniejsze to nie zrobić sobie krzywdy i nie nabawić się kontuzji!

Hit! Najlepsze zestaw ćwiczeń dla osób pracujących za biurkiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Jesienią warto wzbogacić o produkty charakterystyczne dla tej pory roku, a odchudzające:) zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/jesienne-produkty-wspomagajace-odchudzanie-cz-1
/3 miesiące temu
Każda aktywność szczególnie na świeżym powietrzu jest cenna, ja lubie marszobiegi po lesie takie po 10 - 15 km w weekendy, świetna sprawa. W lesie powietrze też jest super. W odchudzaniu najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej wysiłku wkładać wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W systemie Nowaka jest to ładnie opisane. Wiem po sobie , ze jak się chce to można zrobić ładną formę.