POLECAMY

Hit! 3 ćwiczenia na ładne nogi

Zaledwie 3 minuty dziennie wystarczą, żeby je wyszczuplić! Poznaj treningowe hity, dzięki którym będziesz mieć ładne nogi.

Hit! 3 ćwiczenia na ładne nogi fot. Fotolia

Zakładając szorty chciałabyś mieć ładne nogi? Takie właśnie będziesz miała dzięki prezentowanym poniżej 3 ćwiczeniom. Wzmacniają one przede wszystkim szybkokurczliwe włókna mięśni nóg i pośladków. Są one odpowiedzialne za ruchy wymagające siły i szybkości, np. sprint lub podskoki (podczas gdy włókna wolnokurczliwe pracują np. w czasie marszu). Włókna szybkokurczliwe najszybciej słabną, ponieważ rzadko ich używasz. Jeśli je wzmocnisz, zyskasz ładne nogi!

Jak osiągnąć cel i mieć ładne nogi?

Przede wszystkim ćwicz, kiedy tylko możesz i pilnuj, by przeprowadzać trening nie rzadziej niż co drugi dzień. Dowiedz się, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia na zgrabne nogi!

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

1. Przysiady przy krawężniku

Stań prawym bokiem do krawężnika lub niskiego schodka. Ustaw na nim prawą stopę, a lewą odstaw nieco w bok. Oprzyj ręce na biodrach, napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Ugnij kolana i opuść pośladki (między udami a łydkami powinien powstać kąt 45–90 stopni). Kolana muszą cały czas znajdować się nad kostkami. Następnie wyprostuj obie nogi i w tym samym czasie unieś lewą stopę w bok. Powtarzaj ćwiczenie przez minutę. Potem stań lewym bokiem do krawężnika i wykonaj całość ponownie.

Jak pozbyć się cellulitu na pupie?

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

2. Wypady z unoszeniem kolana

Stań prosto i rozstaw stopy na szerokość bioder. Oprzyj ręce na biodrach, napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Zrób duży wykrok w przód lewą nogą i ugnij kolana. Lewe udo powinno być równoległe do ziemi, kolano dokładnie nad kostką. Wyprostuj kolana i płynnym ruchem przenieś prawą nogę w przód, unosząc kolano na wysokość bioder. Wytrzymaj 3 sekundy. Następnie zrób wykrok w przód prawą nogą. Powtórz całe ćwiczenie w drugą stronę. Prostując kolana, przenieś lewą nogę do przodu. Rób wykroki na przemian raz jedną, raz drugą nogą. Ćwicz przez minutę.

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

3. Przysiady w rozkroku

Stań prosto w szerokim rozkroku. Wyciągnij proste ręce przed siebie i złącz dłonie. Napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Uginając kolana, opuść pośladki (między udami a łydkami powinien powstać kąt 45–90 stopni). Kolana cały czas muszą się znajdować nad kostkami. To jest pozycja wyjściowa. W tej pozycji przysiądź 3 razy (opuść i unieś pośladki o kilka centymetrów). Przysiadając po raz czwarty, skręć tułów w prawo, przenieś ciężar ciała na prawą nogę i unieś lewą. Przysiądź 3 razy, stojąc na prawej nodze. Wróć do pozycji wyjściowej. Przysiądź 3 razy. Przysiadając po raz czwarty, skręć tułów w lewo i unieś prawą nogę. Ćwicz przez minutę, skręcając tułów raz w jedną, raz w drugą stronę.

3 najlepsze ćwiczenia na zgrabne uda

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (27)
/rok temu
Pani z tego filmu nie ma niestety ładnych nóg.
/rok temu
mi wystarczyło jeść odrobinę zdrowiej i zacząć brać piperine forte i schudłam ale ćwiczenia na pewno wypróbuję na ujędrnienie ciała :)
/rok temu
jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin. Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.
POKAŻ KOMENTARZE (24)