POLECAMY

Jak rozluźnić mięśnie nóg po dniu spędzonym na szpilkach?

To propozycja dla wszystkich kobiet, które nie tylko chodzą w szpilkach, ale również mają pracę siedzącą!

Agata Bernaciak / 3 tygodnie temu

Praca siedząca i chodzenie w szpilkach mocno dają się we znaki naszym kręgosłupom i mięśniom nóg. Po całym dniu czujesz, że twoje stopy puchną, a w łydkach łapią cię skurcze? Nie wolno ci tego bagatelizować! Notorycznie przykurczone mięśnie mogą doprowadzić do zwapnień, które leczy się tylko i wyłącznie rehabilitacyjnie!

W ten sposób pozbędziesz się cellulitu na pupie!

Specjalnie dla was przygotowałyśmy krótki poradnik jak ćwiczyć, by poczuć ulgę i odciążyć przemęczone codzienną bieganiną nogi. Zobaczcie nasze video i już dziś włączcie ten trening do swojego planu dnia!

Jak ćwiczyć, jeśli masz pracę siedzącą lub chodzisz na szpilkach?

W tym materiale video nasza trenerka Joanna Zając-Borowicka podpowiada, jak wykonać masaż mięśni nóg przy pomocy rolki. Choć na początku nie jest on ani trochę przyjemny gwarantujemy, że z dnia na dzień będzie sprawiać ci coraz mniej bólu, a po kilku tygodniach możesz go nawet polubić :) Gotowa? Zatem do dzieła!

Zapraszamy do obejrzenia video!

Jakie efekty przynosi spacer z kijkami?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/23 godzin temu
DZIĘKI NIEMU SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ, UJĘDRNIASZ BIUST ORAZ POŚLADKI. TWOJA SKÓRA STAJE SIĘ BŁYSZCZĄCA, POPRAWIASZ TAKŻE WYGLĄD SWOICH WŁOSÓW I PAZNOKCI. PAKIET DLA KOBIET CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO DUŻĄ SKUTECZNOŚCIĄ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE wwwigortreneronlinepl
/wczoraj
ZAMÓW TERAZ NA STRONIE wwwigortreneronlinepl ĆWICZENIA Z PAKIETU DLA KOBIET MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ GDYŻ NIE WYMAGAJĄ UŻYWANIA ŻADNYCH PRZYRZĄDÓW DO ĆWICZEŃ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE wwwigortreneronlinepl
/6 dni temu
DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: wwwigortreneronlinepl
POKAŻ KOMENTARZE (2)