POLECAMY

Suplementy

napisał/a: malami55, 2012-05-22 12:26
Hej, a co myślicie o suplementach diety. Czy stosujecie je aby osiągnąc określony efekty, czy raczej widzicie je jako środki wspomagające lub uzupełniające (np.: w ćwiczeniach, chydnięciu, pracy, stresie ect)?
napisał/a: letgo14, 2012-06-27 21:07
suplementy mogą okazac sie pomocne ale stosujmy wszystko z glowa bo moga zaszkodzic
napisał/a: annannas, 2012-07-19 12:47
Ja czytałam, że suplementy wcale nie pomagają, a wręcz szkodzą.

"Melinda Manore - profesor dietetyki na OSU, członek Science Board for the President's Council on Fitness, Sports and Nutrition - przyjrzała się setkom suplementów odchudzających, których rynek w USA oceniany jest na 2.4 miliarda dolarów. Pani profesor stwierdza: nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że którykolwiek z suplementów odchudzających powoduje znaczący spadek masy ciała. Co więcej, wiele z nich ma szkodliwy wpływ na zdrowie. Manore odkryła, że wiele z tych produktów nie ma udowodnionego naukowo działania, a istniejące badania nie obejmowały ćwiczeń fizycznych. Skuteczność przebadanych środków była znikoma i wykazywała w stosunku do grupy kontrolnej spadek masy ciała większy jedynie o jeden kilogram."

źródło: lionfitness.pl


Ja jeśli więc już coś stosuję, to są to naturalne suplementy typu: l-karnityna, magnez i zawsze są dołączane do zdrowej diety i ruchu.
napisał/a: Agataka27, 2012-07-22 14:39
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
napisał/a: gmalina, 2012-09-17 14:12
mogę polecić grenade thermo detonator - bardzo dobry spalacz tłuszczu
napisał/a: talala, 2012-09-30 12:35
Osobiście nie jestem przeciwniczką suplementacji, ale tylko wtedy, kiedy idzie ona w parze z ogólnie pojętym zdrowym trybem życia. Nikomu nie pomogą (a mogą wręcz zaszkodzić) żadne suplementy, jeśli nie będzie się uprawiać do tego jakiegoś sportu, nie będzie się stosować diety itd. Polecam dobry artykuł na temat najczęstszych niebezpieczeństw i błędów, związanych z niewłaściwym podejściem do suplementacji: "Suplementacja diety - niebezpieczeństwa i błędy"
napisał/a: anienka, 2012-10-03 10:19
lepiej się suplementować naturalnie... odpowiednimi herbatkami, czy po prostu zestawem witamin. ewentualnie środkami ziołowymi czy herbatą zieloną w kapsułkach. w chemiczne środki jakoś nie chce mi się wierzyć..
napisał/a: AnnaRosiak, 2013-06-02 11:33
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
chudzianka
napisał/a: chudzianka, 2013-07-23 13:52
Ja sama od kilkunastu tygodni stosuję tabletki Slimette. Traktuję je raczej jako uzupełnienie diety, którą określił mi dietetyk. Oczywiście tez ćwiczę, bo chce zrzucić 12 kilogramów.
napisał/a: shee, 2016-12-15 23:49
Ja teraz stosuję np Vilcacore z Hepatica: http://hepatica.pl/produkty/vilcacora/. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy. Przede wszystkim, to suplementy z hepatica mają naturalne, bardzo dobre składy