Flavon maxx-prośba o opinie

napisał/a: Justaname , 2008-04-19 14:28
Witam,mam pytanie czy ktoś z was mógłby coś powiedzieć na temat produktu ,,flavon maxx"?może ktoś go stosuje? Zastanawiam się nad kupnem go tylko,że cena jest dość wysoka,no a ponoć produkt rewelacyjny.
napisał/a: warzywaiowoce , 2009-03-14 21:50
Sprawdź czy to ma jakieś badania itp. ja ze swojej strony przede wszystkim polecam serdecznie zająć się przy odchudzaniu czy też oczyszczaniu z toksyn zagadnieniem dostarczania organizmowi odpowiednich ilości związków znajdujących się w warzywach i owocach. Ja swoją wiedzę opieram na bazie rozmów i szkoleń z mojej pracy, oraz własnych dociekań.Moja żona jest biologiem, i inżynierem ochrony środowiska, co ma duży wpływ na to czym się zajmuję z racji oceny tego na poziomie naukowym. Problem dotyczy często samego braku odpowiednich składników odżywczych. Mówię tutaj o warzywach i owocach. W chwili obecnej zajmuję się propagowaniem zdrowego trybu życia poprzez polecanie suplementu żywności -warzyw i owoców w kapsułkach. Produkt posiada badania naukowe, od tego roku jesteśmy sponsorem drużyny olimpijskiej Niemiec. To dowodzi, że nie polecam jakichś korzeni wykopanych na działce. Nie mówię że jest to środek na odchudzanie. Jest to środek, który pomoże ustabilizować gospodarkę Twojego organizmu poprzez wpływ różnych związków (ponad 50 000 różnych - witamin jest zaledwie kilkanaście) zawartych w 18 różnych warzywach i owocach. A prawidłowe działanie organizmu ma kolosalny wpływ na wchłanianie, łaknienie, wydalanie, procesy metaboliczne. Więc z reguły jeśli ktoś chce zrzucić parę kilogramów, polecam najpierw zacząć dbać o dietę w sensie urozmaicania jedzenia o warzywa i owoce a nie ograniczania pokarmów. Głodzenie się, czy też preparaty z reguły dają efekt jojo, gdyż organizmowi brakuje związków do właściwego zarządzania wszystkimi procesami w naszym ciele. Głodówki dodatkowo uczą nasz organizm gromadzić zapasy - bo organizm nie wie, kiedy znowu nie dostanie "jeść", więc chomikuje. Efekt odwrotny niż chcesz osiągnąć! Jeśli kogoś interesuje temat to proszę o kontakt na [email]warzywaiowoce@onet.eu[/email] - podeślę więcej informacji itd. Proszę zaznaczyć że to z tego forum i że chodzi o urozmaicenie diety. Powodzenia w osiągnięciu naszych celów! Krzysiek
napisał/a: everglobe , 2009-03-17 15:36
Witaj,
flavon mimo że ma swoja cenę jest tego wart! dla mnie to pierwszy suplement, który naprawdę zadziałał!
jednak dziecku polecam Ci dawać tylko flavon kids, max jest raczej dla dorosłych, chociaż w drugą stronę to też działa:) czyli dorośli mogą jeść flavon kids :))))
napisał/a: Piotrmaz , 2009-07-18 23:59
Fajna autoreklama 2 posty wyżej :) A ja jestem biochemikiem i wiem, ze z reguły biolodzy mało na te tematy widzą i to tylko taka gatka :) ale uszanowanie dla żony :) - nie odbieraj tego źle.

Co do Flavonu - wpadłem na blog bo byłem ciekaw opinii na jego temat i fajne niektóre posty są na innych forach. Ale produkt znam bo sam stosuję. Jednak nie ja się tu liczę a dziecko. Kupiłem Kids-a chrześnicy gdy powiły jej się po ponad 2 latach objawy alergii ... jak na razie mogę powiedzieć, że po 1,5 mc stosowania zmniejszonej dawki - w sumie słoiczek przy takim dozowaniu powinien starczyć na spokojnie 2 miesiące - nie widać jak na razie objawów i raczej pomogło. Napisze za jakiś miesiąc jak nie zapomnę czy jest ok.

Preparatem zainteresowałem się ze względu na interesujący mnie temat Wolnych Rodników. Wiem już dość dużo o nim. I jeśli chodzi o badania to tak posiada zezwolenia na cała UE jeśli chodzi o te atesty żywnościowe i takie tam... oraz zakończone jak i trwające badania kliniczne. Ogólnie na Węgrzech jest wieli boom na ten preparat również w służbie zdrowia.

I tak jak pisał przedmówca - dla dzieci tylko Kids :)

Ogólnie polecam, kupiłem jeszcze ojcu Max Plus na problemu z krążeniem, to też okaże się pewnie za 2 mc jakie wyniki.

Pozdrawiam wszystkich pa...