POLECAMY

Tak wygląda najlepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha!

Nasza trenerka podpowiada, jak wykonywać je w kilku różnych wersjach. Wszystko zależy od stopnia twojego zaawansowania!

Agata Bernaciak / miesiąc temu

Marzysz o płaskim brzuchu? Mamy coś dla ciebie! W tym materiale video trenerka personalna Joanna Zając-Borowicka zaprezentuje najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie brzucha, dzięki któremu w krótkim czasie zmienisz jego wygląd o 180 stopni. Nie wierzysz? Spróbuj, a przekonasz się, że to naprawdę działa!

Tego jeszcze nie było! Te ćwiczenia na brzuch pomogą wam schudnąć w 7 dni

Jak wygląda najlepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha?

Ćwiczenie, które według Asi najskuteczniej rzeźbi brzuch, angażuje do pracy również mięśnie tułowia, ramion i grzbietu. Mowa o pozycji bestii, zaczerpniętej z treningu animal flow! Jest to ciekawa alternatywa dla popularnych brzuszków, które - choć również skuteczne - często są źle wykonywane, a co za tym idzie bywają kontuzyjne (a przede wszystkim szybko się nudzą!).

Jak wykonać to ćwiczenie? Asia prezentuje jego kilka różnych wariantów. To, jaki wybierzesz, zależy od twojego stopnia zaawansowania. Jesteś ciekawa, jak wygląda to ćwiczenie? Koniecznie zobacz video i już dziś włącz je do swojego codziennego treningu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Jeśli chcesz schudnąć powinnaś znać swoją podstawową przemianę materii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/wczoraj
Wygraj konkurs "przemiana miesiąca" i zgarnij 10.000 złotych naszej stronie igortreneronline.pl ! -Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? -Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? -Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Będziesz zaskoczona/y efektami ćwiczeń, posiadamy dwa pakiety trenerskie dla kobiet jak również dla mężczyzn. Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na igortreneronline.pl ! Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Będziesz zaskoczona/y efektami ćwiczeń, posiadamy dwa pakiety trenerskie dla kobiet jak również dla mężczyzn.
/6 dni temu
DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: wwwigortreneronlinepl
/tydzień temu
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
POKAŻ KOMENTARZE (5)