POLECAMY

Jakie ćwiczenie pomoże w walce z boczkami? Podpowiadamy!

Przekonaj się, jakie ćwiczenie skutecznie zmniejszy obwód twojej talii i wymodeluje ją! Wykonując je regularnie pozbędziesz się boczków.
Agata Bernaciak / 4 miesiące temu

Boczki to kompleks wielu z nas. Marzy ci się idealnie płaski brzuch, bez zbędnego tłuszczyku wokół talii? Nasza trenerka Joanna Zając-Borowicka podpowiada, w jaki sposób szybko się go pozbędziesz! To naprawdę działa.

Jak poprawnie wykonywać ćwiczenia z 6 Weidera?

Jakie ćwiczenie jest najskuteczniejsze na boczki?

Otóż okazuje się, że najskuteczniejszym ćwiczeniem na boczki jest plank bokiem. Nie masz pojęcia, jak wygląda ta pozycja? Koniecznie obejrzyj nasze video! Asia pokazuje w nim różne kombinacje tego ćwiczenia, w zależności od stopnia zaawansowania.

Pamiętajmy, że samo wykonywanie tego ćwiczenia nie sprawi, że boczki znikną na zawsze. Do walki z uporczywym tłuszczykiem lubiącym odkładać się właśnie w tej części ciała musisz dołączyć również trening kardio i odpowiednią dietę. Tylko takie połączenie da efekt, który cię zachwyci!

Znacie plank? Deska błyskawicznie wzmacnia mięśnie brzucha i daje znakomite efekty wizualne

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/tydzień temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!