POLECAMY

Jakie ćwiczenie pomoże w walce z boczkami? Podpowiadamy!

Przekonaj się, jakie ćwiczenie skutecznie zmniejszy obwód twojej talii i wymodeluje ją! Wykonując je regularnie pozbędziesz się boczków.

Agata Bernaciak / miesiąc temu

Boczki to kompleks wielu z nas. Marzy ci się idealnie płaski brzuch, bez zbędnego tłuszczyku wokół talii? Nasza trenerka Joanna Zając-Borowicka podpowiada, w jaki sposób szybko się go pozbędziesz! To naprawdę działa.

Jak poprawnie wykonywać ćwiczenia z 6 Weidera?

Jakie ćwiczenie jest najskuteczniejsze na boczki?

Otóż okazuje się, że najskuteczniejszym ćwiczeniem na boczki jest plank bokiem. Nie masz pojęcia, jak wygląda ta pozycja? Koniecznie obejrzyj nasze video! Asia pokazuje w nim różne kombinacje tego ćwiczenia, w zależności od stopnia zaawansowania.

Pamiętajmy, że samo wykonywanie tego ćwiczenia nie sprawi, że boczki znikną na zawsze. Do walki z uporczywym tłuszczykiem lubiącym odkładać się właśnie w tej części ciała musisz dołączyć również trening kardio i odpowiednią dietę. Tylko takie połączenie da efekt, który cię zachwyci!

Znacie plank? Deska błyskawicznie wzmacnia mięśnie brzucha i daje znakomite efekty wizualne

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/wczoraj
Wygraj konkurs "przemiana miesiąca" i zgarnij 10.000 złotych naszej stronie igortreneronline.pl ! -Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? -Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? -Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Będziesz zaskoczona/y efektami ćwiczeń, posiadamy dwa pakiety trenerskie dla kobiet jak również dla mężczyzn. Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na igortreneronline.pl ! Wejdź teraz na stronę: igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Będziesz zaskoczona/y efektami ćwiczeń, posiadamy dwa pakiety trenerskie dla kobiet jak również dla mężczyzn.
/przedwczoraj
DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: wwwigortreneronlinepl
/tydzień temu
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
POKAŻ KOMENTARZE (5)