Jak zrzucić brzuch w miesiąc?

Jeśli weźmiesz się ostro do roboty, za miesiąc nie uwierzysz w to co zobaczysz! Oto porady, jak szybko zrzucić wystający brzuszek.

/ 2 tygodnie temu
fot. Fotolia

Masz już dość, że niemal w każdym stroju wystaje ci brzuszek? Mamy dla ciebie propozycję: wstrzymaj się z zakupami odzieżowymi przez miesiąc. Zobaczysz, że uda ci się zrzucić brzuch - i to na dobre!

Jak zrzucić brzuch w miesiąc?

Określ swój cel i mów w formie dokonanej! Przez 4 tygodnie uzyskasz płaski brzuch. I koniec kropka. Jeśli masz niewielką nadwagę albo po prostu oponkę tłuszczu wokół talii, na pewno ci się to uda! Szybko odkryjesz, że pod jego warstwą kryją się mięśnie. Ale nawet gdy twój problem jest nieco większy, trenując z nami, poprawisz swoją sylwetkę.

Pamiętaj, że powyższą dietę możesz spokojnie przedłużyć do 4 tygodni. Bardzo dobrym pomysłem jest również wydłużenie każdego dziennego jadłospisu do 2 dni. Dzięki temu nie będziesz musiała codziennie gotować, a i produkty, które kupisz, nie trafią do kosza! To nie tylko zdrowe, ale i ekonomiczne rozwiązanie.

Plan w walce o płaski brzuch na 4 tygodnie

  1. Przekonaj się do regularnych ćwiczeń. Treningi są krótkie. Na pewno znajdziesz 15 minut dziennie na ćwiczenia, które skupią się na spalaniu tkanki tłuszczowej i budowaniu masy mięśniowej właśnie w okolicy brzucha.
  2. Ćwicz 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Każde ćwiczenie uruchamia mięśnie dolnej i górnej części brzucha, więc ich działanie jest naprawdę szybkie. Trening zajmie ci najwyżej kwadrans, zatem rób go nawet 2 razy dziennie – rano i wieczorem.
  3. W pozostałe dni postaw na ćwiczenia aerobowe, które spalają tłuszcz. Najprostsze z nich to szybki marsz. Ćwicz co najmniej 30-40 minut.
  4. Treningi połącz z dietą opartą głównie na warzywach i owocach. Pamiętaj o piciu 2 litrów płynów dziennie – najlepiej wody mineralnej niegazowanej.
Co musisz zrobić by mieć płaski brzuch?
SKOMENTUJ (50)
KOMENTARZE (50)
hanka/tydzień temu
ja też brałam iqgreen i zgadzam się dokładnie z tym co napisała dziewczyna poniżej, tzn. jedno to jest wspomagacz jak iq na przykład a drugie to zmiana diety, bo diete się zmienia na zawsze jak się nie chce wrócić do dawnej wagi :)
megg/tydzień temu
trzeba zmienić nawyki żywieniowe to i oponka zniknie, taka jest prawda. ja odstawiłam tłuste jedzenie i w ogóle wszystko co zakazane, do tego lekkie ćwiczenia i tabsy iqgreen z zieloną kawą i dwa miesiące 9 kg mniej, brzuszka już nie mam:) teraz tylko robić sześciopak
Ola/tydzień temu
Mi pomogło wyrzucenie z diety tłustego mięsa i fastfoodów (tych jadłam zdecydowanie za dużo;) na rzecz warzyw. Zależało mi na szybkim efekcie, więc zdecydowałam się na spalacz tkanki tłuszczowej African Mango. Bezpiecznie pozbyłam się 5 kg w niecały miesiąc:) (więcej informacji o nim znalazłam na stronie producenta: tnij.org/exmirex )
POKAŻ KOMENTARZE (50)