Te ćwiczenia na brzuch odchudzą w ciągu 7 dni!

Nie wierzysz? A jednak to możliwe. Przedstawiamy ci opracowane naukowo ćwiczenia na brzuch, których efekty zobaczysz po 7 dniach!

/ miesiąc temu
fot. Panthermedia

Wykonując zwykłe ćwiczenia, potrzebujesz co najmniej 6 tygodni, by zobaczyć pierwsze efekty. My mamy coś lepszego: trening, który opracował amerykański naukowiec zajmujący się sportem – dr Tony Catersiano. Ochotniczki testujące ćwiczenia po tygodniu schudły średnio niemal 2 kg i zmniejszyły obwód brzucha o 6 cm! Nasz unikalny program ma tylko jedną wadę: aby osiągnąć szybki rezultat, trzeba ćwiczyć codziennie. Ale czego nie robi się dla płaskiego brzucha?

Ćwiczenia na brzuch: lista ćwiczeń na płaski brzuch w tydzień

Połóż się na plecach i unieś ugięte nogi tak, by łydki były równoległe do podłogi. Skrzyżuj ręce na piersiach. Napnij mięśnie brzucha. Robiąc wydech, unieś głowę i górną część pleców (nie przyciągaj brody do piersi!). Wydychając powietrze, powoli opuść plecy, ale nie opieraj głowy na podłodze.

  • Powtórz co najmniej 20 razy. Przerwij, gdy poczujesz napięcie w barkach.

6 skutecznych rad, jak pozbyć się boczków

Brzuszki odwrócone dr. Tony'ego Castersiano

Połóż się na plecach i przenieś proste ręce za głowę. Dłonie wsuń pod jakiś ciężki mebel, np. kanapę. Unieś nogi do pionu i lekko ugnij kolana. Napnij mięśnie brzucha, dociśnij plecy do podłogi i robiąc wydech, unieś biodra o kilka centymetrów. Wraz z wydechem opuść biodra.

  • Zrób co najmniej 18 powtórzeń. Przerwij ćwiczenie, gdy zaczniesz gwałtownie podrywać biodra w górę.

Unoszenie bioder na płaski brzuch

Połóż się na prawym boku. Podeprzyj się na prawym łokciu, lewą dłoń oprzyj na biodrze. Napnij mięśnie brzucha i robiąc wydech, unieś biodra tak, aby ciało utworzyło linię prostą. Wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund i powoli je opuść.

  • Powtórz co najmniej 15 razy. Zrób trzy serie na prawym, a potem na lewym boku. Przerwij ćwiczenie, gdy poczujesz, że nie możesz utrzymać bioder na stałej wysokości.

Trening ABS na płaski brzuch

Kołyska na płaski brzuch w tydzień

Usiądź na podłodze i ugnij nogi. Unieś stopy i staraj się utrzymać równowagę, balansując na kości ogonowej. Napnij mięśnie brzucha i wyprostuj nogi, jednocześnie odchylając tułów w tył. Wróć do pozycji wyjściowej, ale nie opuszczaj stóp na podłogę.

  • Powtórz co najmniej 8 razy.

Jak ćwiczyć, by brzuch był płaski w 7 dni?

Ten trening jest uzależniony od twojej kondycji. Im lepsza, tym dłużej będziesz w stanie ćwiczyć.

  • Każde z opisanych ćwiczeń powtórz tyle razy, ile zdołasz (jednak nie mniej niż podano przy poszczególnych ćwiczeniach). Potem zrób jeszcze 2 serie z taką samą liczbą powtórzeń. Między seriami odpocznij 30 sekund.
  • Trening brzucha wykonuj 3 razy w tygodniu (np. w poniedziałki, środy i piątki). Ten sport naprawdę przyniesie same korzyści!
  • Oprócz tego codziennie przez 30 minut rób ćwiczenia aerobowe: marsz, bieganie, jazdę na rowerze itp.
  • Aby zmaksymalizować efekty brzuszków, stosuj dietę opartą na warzywach, chudym mięsie, nabiale i produktach pełnoziarnistych.

Poznaj opinie użytkowniczek na temat skutecznych ćwiczeń na płaski brzuch!

9 dietetycznych porad na płaski brzuch

Hit! Ćwiczenia na dolne partie brzucha
SKOMENTUJ (238)
KOMENTARZE (238)
Majeranek/miesiąc temu
Ktoś przetestował? Jeśli tak, to proszę o opinię :))
Tereska/miesiąc temu
Nie tak szybko...Stosowałam już właściwie wszystko i ciągłe jojo, już miałam doła. Dziennie robiłam ponad 200 brzuszków i jedyne czego się nabawiłam to ból pleców. W końcu trafiłam na system fizjologiczny. Laski naprawdę rewelacja to działa bez dwóch zdań. Po 9 miesiącach mam już 19 kg mniej i nie mam jojo. Bardzo dobrze się czuję, wyniki mam dużo lepsze. Jeszcze nie mam idealnej wagi ale odchudzam się dalej. Ile czasu i kasy wcześniej zmarnowałam wolę nawet nie myśleć. Wiedza o systemie fizjologicznym uświadomiła mi jakie wcześniej popełniałam karygodne błędy, teraz już wiem czemu te brzuszki przedtem nie działały. Poczytajcie sobie jego książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, Naprawdę warto :D
Kosana/2 miesiące temu
Płaski brzuch w 7 dni... nie da się zrobić. Do płaskiego brzucha trzeba tyle treningów ile nasz poziom wymaga. Każdy startuje z innego poziomu i np.: Ja zanim zaczęłam trening z trenerem personalnym to korzystałam z dodatkowych zajęć w Saturn Fitness które mam wliczone w karnet.
POKAŻ KOMENTARZE (238)