Najbardziej znienawidzone ćwiczenia redakcji Polki.pl

Myślisz, że tylko ty nienawidzisz niektórych ćwiczeń? Gwarantujemy, że i my mamy ich naprawdę sporo...

Najbardziej znienawidzone ćwiczenia redakcji Polki.pl

Chyba każda kobieta ma w zanadrzu kilka ćwiczeń, których wykonywanie nie daje jej ani trochę radości i satysfakcji, a jest raczej przykrym obowiązkiem.

W naszym przypadku wybranie ich stanowiło problem, ale nie dlatego, że lubimy każdą formę aktywności, tylko dlatego, bowiem tych znienawidzonych jest całe mnóstwo!

Jesteście ciekawe, jakie ćwiczenia fizyczne znalazły się na naszej czarnej liście? Zajrzyjcie do galerii i poznajcie prawdę na temat kondycji fizycznej całej redakcji!

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej:

Trening Gym Break - Naturalna Rzeźba już na DVD!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/
najłatwiejsze ćwiczenia Xd aa nom. przecie ja chłop z krwi i kości jestem
/2 miesiące temu
ja mam gorszy problem bo generalnie za ćwiczeniami nie przepadam i jedyne co sprawia mi frajdę to jazda na rowerze, zimą o to trudniej ale w wasserman sobie na szczęście stacjonarny kupiłam więc nie muszę rezygnować z ulubionej formy aktywności nawet mimo paskudnej pogody
/3 miesiące temu
Kochana Redakcjo ;) Nie rozumiem, jak można nienawidzić wymienionych przez Was ćwiczeń. Ja je uwielbiam, nie wyobrażam sobie swojego dnia od porządnego wysiłku fizycznego. W szczególności nie wyobrażam sobie ćwiczeń bez ćwiczeń na nogi i pośladki, brzuszek, deski, rozpiętek itp ćwiczeń z i bez obciązenia
POKAŻ KOMENTARZE (4)