POLECAMY

Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy?

Konrad Gaca to specjalista żywieniowy i trener. Jego największym sukcesem jest figura Iwony Pavlowić. Poznaj jego sposoby!

Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy? fot. kolaż Polki.pl/instagram.com/@konradgaca

Konrad Gaca dla wielu osób jest autorytetem w odchudzaniu. Dzięki niemu setki osób odmieniły swój los i łącznie straciły masę nadprogramowych kilogramów! Zastanawiasz się, w czym tkwi sekret jego planów dietetycznych? Przeczytaj!

Zasady diety wg Konrada Gacy

Konrad Gaca ułożył dla Iwony Pavlowić specjalna dietę. Jest wyjątkowa, bo nie jest nudna i nie pozwala poczuć głodu. W menu gwiazdy obowiązują ścisłe zasady:

  • bardzo regularne posiłki
  • jadłospis obfitujący w białka, węglowodany oraz tłuszcze - wszystko zawsze w odpowiednich proporcjach
  • zupełne wykluczenie z diety słodyczy i alkoholu

A co poza dietą?

Sama dieta to nie wszystko jak twierdzi Konrad Gaca - Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością "Fatkillers", jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist i trener. Dla swoich podopiecznych przygotowuje również specjalny plan treningowy.

Cel jest jeden – spalać tkankę tłuszczową, a nie pozbywać się mięśni. A efekty to nie tylko zgrabna sylwetka, ale i wspaniałe samopoczucie. Zdaniem osób, którym pomagał w walce z nadwagą kompleksowy plan sprawia, że czują się lżejsi, silni, sprawniejsi fizycznie, a do tego zdrowsi!

Dieta wg Konrada Gacy

Odchudzanie z Konradem Gacą składa się z 3 etapów

1. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Polega na miesięcznym okresie, w czasie którego osoba pracuje nad własną motywacją.

2. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Drugim etapem diety jest ułożenie indywidualnego jadłospisu w cyklach 14-dniowych (liczba cykli zależy od wagi wyjściowej pacjenta).

3. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Ostatnią fazą odchudzania jest wychodzenie z diety - trwa ok. 3 miesięcy i umożliwia zachowanie wagi po całej kuracji.

Konrad Gaca nie udostępnia publicznie diety, którą komponuje dla klientów. Jedyne, co wiemy to to, że ma przede wszystkim pobudzać przemianę materii, a jej podstawę stanowi mięso.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (143)
/tydzień temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: wwwigortreneronlinepl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
/tydzień temu
Na własnej skórze przekonałam się, że nie ma co kombinować samemu. Od tego są ludzie, którzy się na tym znają. Przypadkiem trafiłam na usługi Pana Igora i muszę powiedzieć, że nie mogłam trafić lepiej ! Teraz śmiało patrzę w lustro i mam więcej energii. Podaję jego stronę Internetową, może komuś też pomoże tak jak mi - igortreneronline.pl Powodzenia wszystkim !
/2 tygodnie temu
Szukałam rozwiązania na delikatny, codzienny detoks i według mnie sprawdza się Slim Herbal System. Możesz wziąć od razu cały system lub wypróbować herbatkę pod swoje potrzeby, np. tylko na wyciszenie organizmu, czy właśnie na oczyszczenie, a później dokupić resztę, jeżeli zacznie działać.
POKAŻ KOMENTARZE (140)