Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy?

Konrad Gaca to specjalista żywieniowy i trener. Jego największym sukcesem jest figura Iwony Pavlowić. Poznaj jego sposoby!

Agata Bernaciak / 5 miesięcy temu
Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy? fot. kolaż Polki.pl/instagram.com/@konradgaca

Konrad Gaca dla wielu osób jest autorytetem w odchudzaniu. Dzięki niemu setki osób odmieniły swój los i łącznie straciły masę nadprogramowych kilogramów! Zastanawiasz się, w czym tkwi sekret jego planów dietetycznych? Przeczytaj!

Zasady diety wg Konrada Gacy

Konrad Gaca ułożył dla Iwony Pavlowić specjalna dietę. Jest wyjątkowa, bo nie jest nudna i nie pozwala poczuć głodu. W menu gwiazdy obowiązują ścisłe zasady:

Hit! Trening drabina na spalanie tłuszczu krok po kroku
  • bardzo regularne posiłki
  • jadłospis obfitujący w białka, węglowodany oraz tłuszcze - wszystko zawsze w odpowiednich proporcjach
  • zupełne wykluczenie z diety słodyczy i alkoholu

A co poza dietą?

Sama dieta to nie wszystko jak twierdzi Konrad Gaca - Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością "Fatkillers", jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist i trener. Dla swoich podopiecznych przygotowuje również specjalny plan treningowy.

Cel jest jeden – spalać tkankę tłuszczową, a nie pozbywać się mięśni. A efekty to nie tylko zgrabna sylwetka, ale i wspaniałe samopoczucie. Zdaniem osób, którym pomagał w walce z nadwagą kompleksowy plan sprawia, że czują się lżejsi, silni, sprawniejsi fizycznie, a do tego zdrowsi!

Dieta wg Konrada Gacy

Odchudzanie z Konradem Gacą składa się z 3 etapów

1. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Polega na miesięcznym okresie, w czasie którego osoba pracuje nad własną motywacją.

2. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Drugim etapem diety jest ułożenie indywidualnego jadłospisu w cyklach 14-dniowych (liczba cykli zależy od wagi wyjściowej pacjenta).

3. etap odchudzania wg Konrada Gacy
Ostatnią fazą odchudzania jest wychodzenie z diety - trwa ok. 3 miesięcy i umożliwia zachowanie wagi po całej kuracji.

Konrad Gaca nie udostępnia publicznie diety, którą komponuje dla klientów. Jedyne, co wiemy to to, że ma przede wszystkim pobudzać przemianę materii, a jej podstawę stanowi mięso.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (140)
/4 miesiące temu
ja w swojej diecie na odchudzanie zastosowałam naturalny preparat który się nazywa figurena i jestem pod wrażaniem jego działania, w niecały miesiąc schudłam już 4,5 kg.
/4 miesiące temu
Efekty są, widać gołym okiem, ja sama się dietowałam, troche ruchu, zdrowsze jedzenie, zero smażenia w głębokim oleju, ograniczyłam sól i cukier, brałam be light plus przez jakis czas i dzięki temu miałam lepszy metabolizm i nie odczuwałam głodu wieczorami.
/4 miesiące temu
A ja zastosowałam dietę która nie przekraczała 1600 kcal, do tego 45 minut na rowerku treningowym co dzień plus 15 minut ćwiczeń ogólnych. W weekendy po 2 godziny szybkiego spaceru. Piątek -godzina na basenie. Jako środek wspomagający przemianę materii i wspomagający proces brałam Foreverslim. Po 3 miesiącach było 12 kg mniej na wadze
POKAŻ KOMENTARZE (137)