Program odchudzający według Konrada Gacy!

Konrad Gaca to specjalista żywieniowy i trener. Jego największym sukcesem jest figura Iwony Pavlowić. Poznaj jego sposoby!

fot. chudniesz-wygrywasz.pl, Panthermedia

Zasady diety wg Konrada Gacy

Konrad Gaca ułożył dla Iwony Pavlowić specjalna dietę. Jest wyjątkowa bo nie jest nudna i nie pozwala poczuć głodu. W menu gwiazdy obowiązują ścisłe zasady:
  • bardzo regularne posiłki
  • jadłospis obfitujący w białka, węglowodany oraz tłuszcze - wszystko zawsze w odpowiednich proporcjach
  • zupełne wykluczenie z diety słodyczy i alkoholu

A co poza dietą?

Sama dieta to nie wszystko jak twierdzi Konrad Gaca - Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością "Fatkillers", jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist i trener. Dla swoich podopiecznych przygotowuje również specjalny plan treningowy.

Cel jest jeden – spalać tkankę tłuszczową, a nie pozbywać się mięśni. A efekty to nie tylko zgrabna sylwetka, ale i wspaniałe samopoczucie. Zdaniem osób, którym pomagał w walce z nadwagą kompleksowy plan sprawia, że czują się lżejsi, silni, sprawniejsi fizycznie, a do tego zdrowsi!

Dieta wg Konrada Gacy

Odchudzanie z Konradem Gacą składa się z 3 etapów.

1. Pierwszy z nich polega na miesięcznym okresie, w czasie którego osoba pracuje nad własną motywacją.
2. Drugim etapem diety jest ułożenie indywidualnego jadłospisu w cyklach 14-dniowych (liczba cykli zależy od wagi wyjściowej pacjenta).
3. Ostatnią fazą odchudzania jest wychodzenie z diety - trwa ok. 3 miesięcy i umożliwia zachowanie wagi po całej kuracji.
Konrad Gaca nie udostępnia publicznie diety, którą komponuje dla klientów. Jedyne, co wiemy to to, że ma przede wszystkim pobudzać przemianę materii, a jej podstawę stanowi mięso.

napisane na podstawie materiałów prasowych chudniesz-wygrywasz.pl
SKOMENTUJ (131)
Hit! Trening drabina na spalanie tłuszczu krok po kroku
KOMENTARZE (131)
Monika/5 dni temu
Zamiast na Gacę, lepiej wydać pieniądze na dobre suplementy, a przed zakupem porównać sobie w rankingu na - dantos.pl
petunia /3 tygodnie temu
Jak czytam większość wypowiedzi jaka to dieta Gacy jest zła i jaka to sekta i nastawienie na kase, a i tak wszystko wraca do normy to ręce opadają do ziemi. Znam osobiście osoby, które się odchudzały na tej diecie i jeżeli wszystko robi się w 100procentach, a póżniej najważniejsze co jest to wyprowadzenie z diety to nikt mi nie powie, że ta dieta jest zła i się po niej przytyje. Karczek i smalec, no proszę Was, moj syn się na niej odchudzał i czegoś takiego nie miał. Miał diete urozmaiconą, nawet czasami za dużo tego było , bo nie mógł zjeść i nie chodził nigdy głodny. Możecie jeść karczek, kurczaka, ryby to od was zależy ale najlepiej wybrać diete z konsultantem, tak jak to on robił. Ćwiczenia tak jak powiedzą, ani więcej , ani mniej, bo zrobicie sobie tylko krzywdę. Suplementy diety są bardzo ważne i każdy kto zdecyduje się kiedyś na tą dietę i na taki sposób odchudzania to gwarantuje Wam, jezeli będzie stosował się do wszystkiego tak jak jest powiedziane to schudnie i nie przytyje. Dieta jest tania ok, oplata za nią 239zl, suplementy drogie to fakt, ale efekty bezcenne i zycie człowieka się zmienia. Ktoś kto mówi mniej żreć to nie ma pojęcia o czym mówi dlaczego ludzie tyją, jedni tak, ale to jest mały procent, inni to pasmo różnych chorób i to powoduje otyłość. Dużo mogłabym pisać na ten temat, ale to już na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie znaczenia, wiem , że to pomaga i moje dziecko jest szczęśliwe i nie tylko moje , ale wiele innych osób też. Dla tych co w to nie wierzą to ich sprawa, ale nie zamykajcie drzwi dla osób , które potrzebują pomocy i zastanówcie sie co piszecie. Polak potrafi to wiem, zrobic coś, żeby ktoś nie miał lepiej . Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą z dodatkowymi kilogramami. Jeżeli będziecie tylko chcieli to pokonacie to i będziecie szczęśliwi, bo człowiek otyły, gruby nie jest szczęśliwy.
Anna/3 miesiące temu
Słyszałam że dieta Konrada Gacy jest równeiż podzielona na poszczególne programy i mozna sobie wybrać ten najbardziej pasujący do nas wspomnieli o tym choćby tu - bonavita.pl/dieta-konrada-gacy-zasady-efekty-i-jadlospis Choć i tak wydaje mi sie ta dieta bardziej efektem sprawnego PR niż zdrowych założeń.
POKAŻ KOMENTARZE (131)