POLECAMY

Jaką dietę wybrać, by schudnąć?

Chcesz schudnąć? Wzięłyśmy pod lupę najpopularniejsze diety i porównałyśmy ich efekty. Oto 10 najlepszych z nich!

Jaką dietę wybrać, by schudnąć? fot. Fotolia

Jak dietę wybrać, by schudnąć raz na zawsze?

Zanim zaczniesz się odchudzać, zrób rachunek sumienia. Zastanów się, jakie są twoje największe żywieniowe grzeszki, co robisz dobrze, jakie produkty ci smakują. Dzięki takiej analizie podejmiesz dobrą decyzję jeśli chodzi o wybór diety, a to z kolei sprawi, że będziesz jej przestrzegać!

Top 10 diet odchudzających wg redakcji Polki.pl

Myślisz, że to, jaką dietę wybierzesz nie ma znaczenia, bo i tak zrzucisz zbędne kilogramy? To nieprawda! Każdy program żywieniowy musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb organizmu. Zobacz, które diety pomogą ci osiągnąć wymarzony efekt!

1. Dla tych, którzy nie jedzą śniadań

2. Dla sumiennych osób, które chcą schudnąć bez efektu jojo

3. Dla miłośników warzyw i owoców

4. Dieta dla osób aktywnych fizycznie

5. Dieta dla fanek Ewy Chodakowskiej

6. Dieta dla osób, które chcą odzwyczaić się od jedzenia pieczywa

7. Dieta dla osób z zakwaszonym organizmem

8. Dieta dla osób marzących o płaskim brzuchu

9. Dieta dla niecierpliwych

10. Dieta dla tych, którzy nie lubią być na diecie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/4 miesiące temu
Polecam odchudzanie z Natur House, w swoim rodzinnym mieście schudłam ponad 22 kg od roku! Wszyscy znajomi są w szoku :)
/4 miesiące temu
Ja byłam na diecie cellreset, koleżanka mi załatwiła i powiem wam że chociaż oczywiście trzeba jej przestrzegać przez okres stosowania to ja efektu jojo nie widzę. Jeśli ktoś chce wiedzieć jak to wygląda to prywatnie mogę powiedzieć, ja jestem na tak. Nie jestem sprzedawcą ani nic z tych rzeczy, moja koleżanka porostu pracuje w tej firmie i tak sie zaczęła moja przygoda.
/6 miesięcy temu
Zgadzam się, że wybieranie drastycznej diety nie ma sensu, bo i tak jej się długo nie pociągnie, a jak wrócimy do starych nawyków, to kilogramy wracają z nawiązką.Lepiej po prostu jeść częściej mniejsze porcje. Ja biorę też piperine max, która jest naturalnym suplementem wspomagającym odchudzanie. Takie dodatkowe poprawienie trawienia też pomaga w walce :)
POKAŻ KOMENTARZE (19)