POLECAMY

Jak zrzucić kilogramy z brzucha?

Witam mam wielka prośbę, proszę mi doradzić co mam zrobić żeby zrzucić z 10 kg .I jak zrzucić z brzucha, a może jakiś pas odchudzający. tak w ogóle to jestem 2 lata po porodzie i mam problem z brzuchem i nie wiem co zrobić .

Jak zrzucić kilogramy z brzucha?

Witam mam wielka prośbę, proszę mi doradzić co mam zrobić żeby zrzucić z 10 kg .I jak zrzucić z brzucha, a może jakiś pas odchudzający. tak w ogóle to jestem 2 lata po porodzie i mam problem z brzuchem i nie wiem co zrobić . Proszę pomoc może jakieś tabletki na odchudzanie dobre. Z góry dziękuję.


Pati

Droga Pati

Nie chciałabym się powtarzać, ponieważ większość czytelników zadaje mi podobne pytania. Najprostszym sposobem na odchudzanie i najbezpieczniejsza dietą jest zmniejszenie ilości przyjmowanego pokarmu. Warto abyś zapoznała się z tzw. piramidą żywieniowa, w której poszczególne pokarmy zajmują swoje miejsce. Jedz wtedy gdy jesteś głodna. Pomocne mogą być herbaty zielona, czerwona i mało znana biała. Na otyłość brzuszną wpływ mają hormony: kortyzol i testosteron, więc najlepiej sprawdzić ich poziom podczas pobierania krwi. Ale nawet dobra dieta nie zlikwiduje ,,oponki brzuszne” i nie zapobiegnie odkładaniu się w tym miejscu tłuszczu w przyszłości. W czasie ciąży rozciąga się skóra na brzuchu i osłabiają się mięśnie. Coraz więcej fitness klubów oferuje zajęcia na szczupłą talię. Polegają one na intensywnych ćwiczeniach rozgrzewających i wzmacniających wszystkie mięśnie brzucha, nawet kilkadziesiąt minut. Gorąco polecam te zajęcia.

Dziękuję za list i pozdrawiam

Zuzanna Gąsiewska, dietetyk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/2 lata temu
Z brzucha jest ciężko zrzucić tłuszczyk, wiem sama po sobie. Ogólnie rzecz biorąc to schudła 30 kilogramów na diecie cambridge, uważam, że to dobry wynik. Po diecie jestem już rok, wagi nie przybywa, co jakiś czas uprawiam troche ruchu żeby mięśnie się nie zastały. Jest OK.
/2 lata temu
Jestem pod wrażeniem, ile czasu zajęło Ci zrzucenie tych 30 kg?
/4 lata temu
jesc malo ale 5razy dziennie pic 2l wody wiecej ruchu i po zzbednych kilogramach'
POKAŻ KOMENTARZE (19)