Jak schudnąć szybko i skutecznie

Jak schudnąć szybko i skutecznie? Metoda może wydawać się śmieszna, ale polega głównie na kontrolowaniu spożywanych kalorii.

Jak schudnąć szybko i skutecznie? Metoda może wydawać się śmieszna, ale polega głównie na kontrolowaniu spożywanych kalorii.

Zobacz: 5 trendów dietetycznych, które warto znać

Jak schudnąć szybko i skutecznie

Fot. Fotolia

Ostatnio przeczytałem o bardzo dobrym i skutecznym sposobie kontrolowania jedzonych posiłków w ciągu dnia. To pierwszy krok, aby schudnąć szybko i skutecznie, a tym samym bronienie się przed jedzeniem wszelkich potraw, które zamiast pomagać nam schudnąć, dodają nam kolejne kilogramy. Jest to bardzo proste, a zarazem bardzo skuteczne. Tylko się nie śmiej. To naprawdę działa, potwierdzone naukowo.

Kilka porad jak schudnąć szybko i skutecznie:

Rób zdjęcia jedzeniu

Rób zdjęcie każdemu posiłkowi, który zjadasz. Potem pokazuj je swojemu lekarzowi, dietetykowi, trenerowi, czy rodzinie. Niech cię kontrolują i ty sam się kontroluj. Każde złamanie tej reguły wywoła w tobie poczucie winy i skutecznie ochroni przed jedzeniem śmieci. Tylko nie oszukuj, rób zdjęcie nawet najmniejszemu kawałkowi jedzenia. Pamiętaj, że to dla twojego dobra.

Kontrolowanie spożywanych kalorii to jeden z głównych kluczy do szybkiego i skutecznego schudnięcia. Z takim systemem to nie będzie dla ciebie problem.

Jedz kilka małych posiłków

Najlepiej jedz kilka mniejszych posiłków w ciągu dnia, zamiast, np. 3 dużych. W ten sposób wydasz polecenie swojemu organizmowi, aby nie musiał przechowywać jedzenia w postaci tłuszczu. Przyspieszysz swój metabolizm i będziesz na dobrej drodze, aby efektywnie schudnąć.

Jedz bardzo powoli

Czy wiesz, że masz nadwagę przez twój mózg? Gdy jesz szybko, twój mózg nie nadąża i za późno informuje ciebie, że jesteś już najedzony. Przejadasz się, a to jest główna z przyczyn otyłości. Od dzisiaj zacznij jeść powoli, bardzo powoli. W twoich ustach odbywa się pierwszy etap trawienia, nie pomijaj go. Szybciej się nasycisz i w ten sposób ograniczysz ilość spożywanych kalorii.

Czytaj etykiety kupowanych produktów

Następnym razem jak wejdziesz do sklepu bądź świadomy tego, co kupujesz do jedzenia. Patrz na etykiety – ile kalorii ma dany produkt. Z warzyw i owoców wybieraj te wodniste, np. arbuz, czy ogórek. Możesz je jeść i zaspokoić głód, a nie przybędzie ci zbędnych kalorii, bo składają one się głównie z wody.

Przestrzegaj tych wskazówek i gwarantuję Ci, że schudniesz.

Czytaj też:

Dieta białkowa

6 nawyków, które przyspieszą metabolizm!

Kolacje, które nie tuczą

Hit! Trening drabina na spalanie tłuszczu krok po kroku
SKOMENTUJ (47)
KOMENTARZE (47)
Gość We-Dwoje.pl/3 miesiące temu
Ja się całe życie odchudzam, ale nieumiejętne odchudzanie daje odwrotne efekty, przynajmniej u mnie :) Byłamniedawno u dietetyka, mam plan, ale sama szukam dodatkowych sposób, bo bardzo wolno to idzie. Wyczytałam, że dobrym sposobem jest wspieranie odkwaszaniem organizmu, przynajmniej na początku drogi do szczupłej sylwetki. Piję na czczo phBody balance, próbowałyście takich metod?
Gość We-Dwoje.pl/4 miesiące temu
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam Slimcea. W diecie NIC nie zmieniałam. Slimcea zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, slimcea działa.
Gość We-Dwoje.pl/6 miesięcy temu
Bez odpowiedniej suplementacji nie da się szybko schudnąć. Ja po miesiącu kupiłam tabletki na odchudzanie i od razu waga zaczęła spadać – sprawdźcie sobie ranking na – Sekret-Kobiety.pl
POKAŻ KOMENTARZE (47)