POLECAMY

Ile kalorii mają orzechy?

Orzechy i bakalie to produkty szczególnie popularne w okolicach świąt Bożego Narodzenia - chętnie dodajemy je do ciast, a deficyt świeżych polskich owoców sprawia, że szukamy innych przekąsek. Ile kalorii maja orzechy? Czy zdrowe orzechy można jeść na okrągło, bez szwanku dla diety?

Kliknij w wybrane zdjęcie i zobacz, ile kalorii mają te orzechy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Dokładnie. Nie należy się ograniczać i tego nie jeść, tego nie jeść bo ma za dużo kalorii... można jeść wszystko tylko po trochę i z głową :) Orzechy same w sobie są bardzo zdrowe : " Orzechy laskowe mają bogate działanie wysoko odżywcze: przede wszystkim zalecane są jako dodatek do diety osób pracujących umysłowo oraz w wieku rozwojowym, dzięki wysokiej zawartości fosforu. Surowe owoce leszczyny zawierają najwięcej witaminy E (50 g. orzechów to 127% dziennego zapotrzebowania) dzięki czemu znane są ze swoich niewielkich właściwości odmładzających. W połączeniu z mlekiem lub wodą i miodem pszczelim łagodzą skutki chronicznego kaszlu. " ( źródło: http://www.ros-sweet.pl/produkty/art,1,orzechy.html ) to tylko kilka sprawdzonych informacji na temat orzechów. Dodajmy je do naszej diety :)
/4 lata temu
Nie liczcie kalorii, po prostu starajcie się jeść rozsądnie, a wtedy wszystko będzie ok. Dla zmiany diety polecam wprowadzenie choćby foreverslim - nie będziecie mieli takiej ochoty na szkodliwe jedzenie. Wtedy można chudnąć, bo w innych sytuacjach, raczej o to ciężko.