Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY

Sprawdź, na czym polega i jakie efekty możesz osiągnąć dzięki odchudzającej diecie OXY!

Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY fot. Fotolia

Skąd wziął się pomysł na dietę OXY?

Dieta OXY to nowość, która pojawiła się w odpowiedzi na niedociągnięcia diety dr. Dukana. Choć bazuje na diecie proteinowej, jest ulepszona, dzięki czemu nie powoduje aż tak wielu skutków ubocznych w organizmie.

Jadłospis na diecie OXY

Dieta bazuje na shake'u, który został stworzony specjalnie z myślą o tych, którym zdarza się podjadanie. Danie to powstało na bazie owoców żurawiny, kefiru i otrąb, dzięki czemu odznacza się wysoką wartością odżywczą.

Hit! Trening drabina na spalanie tłuszczu krok po kroku

Plan odchudzania

Zdaniem twórców cały proces odchudzania powinien trwać ok. 3 tygodni. W tym czasie osoba walcząca ze zbędnymi kilogramami przechodzi przez 3 zupełnie różne fazy diety, które analogicznie trwają po 7 dni (w czasie każdego tygodnia jadłospis jest zupełnie inny, bazujący na świeżych owocach i warzywach).

Tydzień 1. - spalanie tłuszczu
Tydzień 2. - początek utrwalania efektów
Tydzień 3. - faza stabilizacji (ma na celu wykluczenie efektu jojo)

Jakie efekty na diecie OXY?

Według twórców diety, organizm nie jest narażony na efekty uboczne diety proteinowej, shake dostarcza zbilansowany zbiór wartości odżywczych, a osoba odchudzająca się stopniowo traci na wadze. Dzięki temu nie jest narażona na pojawienie się efektu jojo. Dodatkową korzyścią diety OXY jest oczyszczenie organizmu i poprawa jakości skóry.

Dowiedz się więcej o innych dietach odchudzających:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (236)
/3 miesiące temu
anha to masz starą wersję, ona nie jest ani indywidualnie dopasowana ani tak skuteczna. Sprawdź sobie na stronie oxy jak to powinno wyglądać i sobie wypróbuj. Na pewno bardziej warto stosować aktualną wersję, bo ta trzyfazowa to z przed ładnych paru lat no i na innych zasadach.
/3 miesiące temu
ja mam tą dietę i ma 3 fazy, a na stronie i forach są 4...?
/3 miesiące temu
Polaktywna wiadomo, że najlepiej się trzymać diety tak jak Ci ją przepisali, ale jak musisz pomieszać to nie ma problemu z tym. Mi też się zdarza nie pokolei w ogóle tą dietę prowadzić i działa, a to nie pierwszy mój raz na oxy :). Jak masz jakąś konkretną potrzebę na zmianę to może napisz do dietetyków z oxy i Ci to jakoś dopasują, wiem że pomagają
POKAŻ KOMENTARZE (233)