Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY

Sprawdź, na czym polega i jakie efekty możesz osiągnąć dzięki odchudzającej diecie OXY!

fot. Fotolia

Skąd wziął się pomysł na dietę OXY?

Dieta OXY to nowość, która pojawiła się w odpowiedzi na niedociągnięcia diety dr. Dukana. Choć bazuje na diecie proteinowej, jest ulepszona, dzięki czemu nie powoduje aż tak wielu skutków ubocznych w organizmie.

Jadłospis na diecie OXY

Dieta bazuje na shake'u, który został stworzony specjalnie z myślą o tych, którym zdarza się podjadanie. Danie to powstało na bazie owoców żurawiny, kefiru i otrąb, dzięki czemu odznacza się wysoką wartością odżywczą.

Plan odchudzania

Zdaniem twórców cały proces odchudzania powinien trwać ok. 3 tygodni. W tym czasie osoba walcząca ze zbędnymi kilogramami przechodzi przez 3 zupełnie różne fazy diety, które analogicznie trwają po 7 dni (w czasie każdego tygodnia jadłospis jest zupełnie inny, bazujący na świeżych owocach i warzywach).

Tydzień 1. - spalanie tłuszczu
Tydzień 2. - początek utrwalania efektów
Tydzień 3. - faza stabilizacji (ma na celu wykluczenie efektu jojo)

Jakie efekty na diecie OXY?

Według twórców diety, organizm nie jest narażony na efekty uboczne diety proteinowej, shake dostarcza zbilansowany zbiór wartości odżywczych, a osoba odchudzająca się stopniowo traci na wadze. Dzięki temu nie jest narażona na pojawienie się efektu jojo. Dodatkową korzyścią diety OXY jest oczyszczenie organizmu i poprawa jakości skóry.

Dowiedz się więcej o innych dietach odchudzających:

Hit! Trening drabina na spalanie tłuszczu krok po kroku
SKOMENTUJ (233)
KOMENTARZE (233)
balladyna/3 tygodnie temu
Mi te lody wyszły twardawe trochę. Ja wolę jednak zrobić sobie mrożonego szejka (mrożona żurawina, kostki lodu...). A jak już się zabierasz za lody, to sugeruję robić je wg receptury z oxybox - słodsze będą ;)
latya/3 tygodnie temu
mi też się bardzo podobają przepisy. wczoraj w ogóle trafiłam na przepis "lody z oxyshake'a". akurat, bo jutro u mnie ma być dość gorąco, więc w planie będą lody. nie mam pojęcia czego się spodziewać ;)
Allicja/3 tygodnie temu
Hmm to nie wiem, na mnie ta dieta podziałała świetnie. Ospała to byłam przed dietą (ale ja dużo węgli jednak pożerałam), na oxy odzyskałam dużo z dawnej energii. Zauważyłam też lepszą kondycję cery i włosów. Jestem po jednym miesiącu, ale planuje zrobić jeszcze jeden, ale to jak się trochę ochłodzi! P.s. przepisy są świetne, tu się zgadzam :)
POKAŻ KOMENTARZE (233)