POLECAMY

Hit! Najlepsze ćwiczenia na boczki i fałdki

Poznaj proste ćwiczenia, dzięki którym obcisłe spodnie i bluzki wreszcie będą leżały idealnie!
Agata Bernaciak / 5 miesięcy temu

Stając na wadze, zawsze widzisz wynik w normie. Więc nie masz powodu, by się odchudzać. Jednak gdy wkładasz obcisłe dżinsy, to górą wylewają się „boczki”, a pod biustonoszem robią się mało estetyczne fałdki?

Twój problem to nadmiar tkanki tłuszczowej w górnej części ciała. Boryka się z nim większość kobiet i dotyka głównie pań, które są po 35. roku życia. Sprawdź, jakie są najlepsze ćwiczenia na boczki, które możesz wykonać w domowym zaciszu.

Chcesz pozbyć się boczków? Ten trening sprawi, że znikną raz na zawsze!

Jak pozbyć się uporczywych boczków i fałdek (także tych z pleców)?

Na szczęście są skuteczne ćwiczenia, które pomogą pozbyć się tych niedoskonałości. Zaproponowany przez nas zestaw ćwiczeń działa dwutorowo. Po pierwsze, pomagają spalić tkankę tłuszczową. Tutaj musisz uzbroić się w cierpliwość, bo to może zająć trochę czasu – nawet 2–3 miesiące. Jeżeli zaczniecie stosować dodatkowo dietę, to efekty zobaczysz znacznie szybciej.

Chcesz schudnąć z brzucha? 11 produktów, które powinnaś włączyć do swojej diety

Już po 2 tygodniach wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Dzięki temu przestaniesz się garbić, a fałdki na brzuchu i plecach automatycznie się zmniejszą.

Rezultaty zaproponowanego przez nas planu treningowe są świetne. Kobiety, które go testowały, już po 14 dniach zauważyły znaczną różnicę. Straciły średnio 5 cm w talii i pod biustem. Dodatkowo zmniejszyły swoją wagę o ok. 1,5 kg.

Chcesz mieć umięśniony i płaski brzuch? Poznaj najskuteczniejsze ćwiczenia na tę partię ciała!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/5 miesięcy temu
Nie napisali w artykule tylko, że podczas tych ćwiczeń może opaść biust, dlatego konieczne są dodatkowe ćwiczenia, które ten biust uwypuklą i podniosą do góry. Polecam książkę z treningiem Marelin Monroe, bo u mnie po takim czymś były bardzo dobre efekty: fitnesslab.pl/trening-wiekszy-biust
/5 miesięcy temu
Oj ćwiczenia jak ćwiczenia, generalnie ważne jest to, żeby troszkę się poruszac i tyle. Ale jak dla mnie to trochę za mało, ja podczas odchudzania, trzymałam się kurczowo diety i dorzuciłam do tego IQacai, co dało dobry efekt i schudłam 18 kg.
/rok temu
Bardzo fajne ćwiczenia ale nie potrafię wykonać ich prawidłowo bez niczyjej pomocy. Ciągle zapominam o tych szczegółach które sprawiają że to ćwiczenie naprawdę pomaga. Poprosiłam trenera w Saturn Fitness na Bielanach żeby pilnował mnie czy dobrze wykonuje te ćwiczenia to jeszcze pokazał mi więcej fajnych ćwiczeń.
POKAŻ KOMENTARZE (9)