POLECAMY

Hit! Najlepsze ćwiczenia na boczki i fałdki

Poznaj proste ćwiczenia i triki, dzięki którym obcisłe spodnie i bluzki wreszcie będą leżały idealnie!

Skąd te fałdki i boczki?

Stając na wadze, zawsze widzisz wynik w normie. Nie masz więc powodu, by się odchudzać. Ale gdy wkładasz obcisłe dżinsy, górą wylewają  się „boczki”, a pod stanikiem z przodu i z tyłu robią się mało estetyczne fałdki zahaczające o plecy.

Twój problem to nadmiar tkanki tłuszczowej w górnej części ciała. Boryka się z nim większość kobiet, zwłaszcza po 35. roku życia. Sprawdź, jakie są zalecane ćwiczenia na boczki w domu!

Jak pozbyć się uporczywych boczków i fałdek (także tych z pleców)?

Całe szczęście, że są skuteczne ćwiczenia, które pomogą ci pozbyć się niedoskonałości. Działają dwutorowo. Po pierwsze, spalają tłuszcz. To jednak może zająć trochę czasu – nawet 2–3 miesiące. Ale są też efekty niemal natychmiastowe.


Już po 2 tygodniach znacznie wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Dzięki temu przestaniesz się garbić, a fałdki na brzuchu i plecach automatycznie się rozprostują.

Rezultaty tych ćwiczeń są świetne. Kobiety, które testowały ten plan ćwiczeń, po 14 dniach średnio straciły 5 cm w talii i pod biustem. Dodatkowo zmniejszyły swoją wagę o mniej więcej 1,5 kg.

Oto ćwiczenia na boczki w domu!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/rok temu
Bardzo fajne ćwiczenia ale nie potrafię wykonać ich prawidłowo bez niczyjej pomocy. Ciągle zapominam o tych szczegółach które sprawiają że to ćwiczenie naprawdę pomaga. Poprosiłam trenera w Saturn Fitness na Bielanach żeby pilnował mnie czy dobrze wykonuje te ćwiczenia to jeszcze pokazał mi więcej fajnych ćwiczeń.
/rok temu
mam wrażenie, że te ćwiczenia pomagają osobom które nie mają nadwagi a których celem jest jedynie wyrzeźbienie ciała. sama nie mogłam dość długo uzyskać porządanych efektó dietą i ćwiczeniami więc wkońcu zdecydowałam się na liposukcję w Klinice Miracki. dzięki temu mój brzuch wygląda znacznie lepiej a mi jakoś łatwiej przychodzi dalsza walka
/rok temu
Wszystko spoko, ale według mnie bez treningu siłowego jest bardzo ciężko modelować sylwetkę. Drogie Panie i Panowie trening siłowy pomaga spalać tłuszcz i oszczędzać czas na treningu. Krótszy trening a porządny daje o wiele lepsze efekty niż jakieś tam machanie nóżką.
POKAŻ KOMENTARZE (7)