POLECAMY

UWAGA! Znamy już wyniki Konkursu. Przygoda z Shakirą i tańcem wciąż trwa!

Sprawdź, czy wygrałaś udział w warsztatach organizowanych przez Activię i Egurrola Dance Studio! Nie brałaś udziału w konkursie? Nic straconego! Kup bilet i naucz się ruszać jak Shakira!

UWAGA! Znamy już wyniki Konkursu. Przygoda z Shakirą i tańcem wciąż trwa! fot. Fotolia/kolaż Polki.pl/serwis prasowy Activia

Znamy już wyniki konkursu „Uśmiechnij swój brzuch z Activią” i nazwiska osób, które wygrały pięć wejściówek na "Maraton tańca dla kobiet. Uśmiechnij swój brzuch na wiosnę”. Jednak jeszcze nie wszystko jest stracone! Nadal możesz Uśmiechnąć swój brzuch z Actvią i zatańczyć na parkiecie Egurrola Dance Studio w sobotę 26 kwietnia.

Lista laureatów konkursu

Wejściówki na "Maraton tańca dla kobiet Uśmiechnij swój brzuch na wiosnę" otrzymują:

1. Agnieszka O.
2. Anna B.
3. Iza K.
4. Ania W.
5. Monika Sz.


Gratulujemy zwyciężczyniom!

Dołącz do „Maratonu tańca dla kobiet. Uśmiechnij swój brzuch"

Jeśli nie wygrałaś darmowej wejściówki, wciąż możesz dołączyć do uczestniczek "Maratonu tańca dla kobiet. Uśmiechnij swój brzuch”. Więcej informacji o tanecznym wydarzeniu organizowanym przez Activię i Egurrola Dance Studio znajdziesz poniżej oraz na stronie www.taniec.com.pl

Polka zatańczyła obok Shakiry

Już w najbliższą sobotę każda z nas ma szansę zatańczyć dla Shakiry i nagrać pozdrowienia, które zostaną przekazane piosenkarce. Jednej z Polek już się udało przeżyć swoją przygodę z tańcem i Shakirą. W środę laureatka konkursu „Uśmiechnij swój brzuch” wzięła udział w nagraniu spotu reklamowego w którym zatańczy obok Shakiry.
Taniec to radość z życia, dobra kondycja, dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy, dlatego warto tańczyć! To daje szczęście.
- powiedziała laureatka konkursu, po nagraniu do reklamy Activii z Shakirą.
 
Tego samego zdania jest Shakira, ambasadorka marki Activia, według której dbanie o zdrowie wewnętrzne jest kluczem do dobrego samopoczucia, a najlepszym sposobem na jego wyrażenie jest właśnie taniec. A przecież każdy z nas potrafi tańczyć, lecz nie każdy musi być mistrzem parkietu. Ważne, abyśmy poprzez taniec mogli wyrazić siebie.
 

Laureatka konkursu „Uśmiechnij swój brzuch z Shakirą” zachęca Polki, by poszły w ślady Shakiry.
Myślę, że Polkom niewiele brakuje by być takie jak Shakira, która jest szczęśliwą osobą, ma uśmiechnięty brzuch oraz kochającą rodzinę. Jest kobietą, która osiągnęła swoje cele dzięki ambicji.
– powiedziała zwyciężczyni.
 

Szczegóły wydarzenia "Maraton tańca dla kobiet Uśmiechnij swój brzuch"

W ramach kampanii pod hasłem „Dobre samopoczucie bierze się ze środka” z udziałem gwiazdy pop Shakiry i przygotowań do wielkiego tanecznego świętowania, Activia zaprasza na "Maraton tańca dla kobiet Uśmiechnij swój brzuch na wiosnę", który odbędzie się w sobotę 26 kwietnia w Egurrola Dance Studio al. Jerozolimskie 91 od godz. 14.00 do 18.00.

To 4 godziny tańca w 4 różnych stylach. Zajęcia taneczne prowadzone będą przez popularnych tancerzy m. in. Rafał Maserak, Jan Kliment, Stefano Tarrazzino.

W sali „Uśmiechnij swój brzuch” wraz Activią odkryjesz tajemnicę pięknego brzucha i kobiecych ruchów Shakiry oraz kroki gorącego tańca bachata. A najbardziej wytrwałe uczestniczki maratonu będą miały okazję nagrać wyjątkowe gorące pozdrowienie dla Shakiry, które zostaną przekazane gwieździe.
 

Informacje o produktach ACTIVIA

Dzięki Activii możemy dbać o swoje zdrowie trawienne. Jak? Activia ma specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii oraz składniki, które pomagają dbać o zdrowie trawienne (wapń, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz bakterie jogurtowe, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z trawieniem laktozy).

Informacje o Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio to najlepsza szkoła  tańca w Warszawie, założona przez Augustina Egurrolę. To wyjątkowe miejsce dla ludzi z pasją. Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, bezkonkurencyjni  instruktorzy, niesamowite turnieje, obozy dla dzieci i młodzieży, specjalna oferta dla kobiet i warsztaty z choreografami światowej sławy, znajdziecie tylko w Egurrola Dance Studio.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)