POLECAMY

Słyszałyście o float fit? To połączenie surfingu, zajęć na basenie i treningu interwałowego

Po takim treningu będzie was bolał każdy mięsień.

Karolina Kalinowska / tydzień temu
Słyszałyście o float fit? To połączenie surfingu, zajęć na basenie i treningu interwałowego fot. Fotolia.pl

Trenerzy i kluby fitness prześcigają się w wymyślaniu nowych form aktywności fizycznej. Tym razem przedstawiamy wam float fit, który jest połączeniem surfingu, zajęć na basenie i treningu interwałowego. Modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie, odpręża i jest znakomitą zabawą. Czy można chcieć więcej?

Próbowałyście surfingu? To jeden z najpopularniejszych sportów wodnych na świecie

Na czym polega float fit?

Zajęcia zostały stworzone dla wszystkich osób, które chcą się zmęczyć i poczuć mięśnie głębokie. Jest to bardzo intensywny trening, który bazuje na ćwiczeniach interwałowych. Zajęcia odbywają się na basenie. Na powierzchni wody są ułożone spore deski wykonane z pianki, na których ćwiczą uczestnicy zajęć.

 

💦 @speedo 💧@ajodudu 💧 @blondieyogi 💧 @lucilewoodward 💦

Post udostępniony przez A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

Jak wyglądają zajęcia float fit? W czasie rozgrzewki jest czas na naukę łapania balansu. Później część główna, czyli intensywny trening interwałowy. Na początku może wydawać się, że wykonywanie ćwiczeń na desce to bułka z masłem, ale nie dajcie się oszukać... Float fit daje solidny wycisk, ale również bardzo dużo radości. Jeżeli raz pojawicie się na zajęciach, to będziecie chciały wrócić na nie jak najszybciej.

Na zajęcia możecie przyjść w szortach i topie, ale my polecamy wybrać strój kąpielowy, bo obowiązkowym punktem każdych zajęć jest moczenie w basenie.

Drzemka jako forma zajęć na siłowni? My jesteśmy na tak!

 

Weekend workout or time to relax? Either way we love @speedo's new #H2OActive range ❤💧💙

Post udostępniony przez A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

 

AquaPhysical collaborates again with @speedo for #H2OActive Season 2! Check it out, link in bio 💦

Post udostępniony przez A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

 

💙💦

Post udostępniony przez A Q U A P H Y S I C A L (@aquaphysical)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 dni temu
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.
/tydzień temu
To bardzo fajny sposób na ćwiczenia, a ile się śmiechu jak się grono babeczek zbierze, żeby poćwiczyć ! Ale efekty dość szybko widać, do tego mam jeszcze dodatkowo IQacai no i uważam na to co jem. Powoli ale skutecznie dążę do celu - 15 kg. Może w końcu poczuję się lepiej we własnej skórze.
/tydzień temu
Słyszałam i w ogóle od jakiegoś czas myślę o tym żeby zostać instruktorką fitness. Teraz niby jest na to moda, ale wydaje mi się, że każdy w branży może znaleźć dla siebie miejsce. Chciałabym być taką fitness motywatorką dla innych.