POLECAMY

Przegląd najlepszych butów do biegania

Zastanawiasz się, jakie buty do biegania powinnaś kupić? Prezentujemy te, które naszym zdaniem są najlepsze!

Zastanawiasz się, jakie buty do biegania będą dla ciebie najlepsze? Otóż najważniejsze jest to, by przed zakupem sprawdzić, czy są one po prostu wygodne. Obuwie do joggingu powinno być obcisłe w okolicy kostki i odrobinę luźniejsze na wysokości śródstopia i palców. Idealnie, jeśli buty do biegania są wykonane z na tyle miękkich materiałów, że samoistnie dopasowują się do kształtu stopy.

Jak kupić dobre buty do biegania?

Pamiętaj, że w przypadku butów do biegania nie warto oszczędzać, bowiem dobrze dobrane chronią twoje stawy przed ogromnym obciążeniem, jakim jest regularny jogging.

Jak biegać, żeby schudnąć?

 

 

Jakie modele butów sprawdzą się w trakcie biegania?

W naszej galerii znajdziesz najlepsze buty do biegania, które nie tylko nie dopuszczą do pojawienia się kontuzji stawów, ale sprawią również, że podczas treningu będziesz wyglądać modnie. Zobacz wybrane przez nas modele!

Biegasz? Oto dieta specjalnie dla ciebie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
Boso? Chyba nie ma polskich terenach, gdzie co chwilę natkniesz się na jakieś szkło :) Wcale nie trzeba wydawać 450 złotych, żeby kupić extra buty, za nieco ponad 200 masz Asicsa kajasport.pl/product-pol-31936-ASICS-Buty-Biegowe-Gel-Noosa-Tri-11-GS-C603N-0701.html
/2 lata temu
bieganie boso staje się coraz bardziej popularne - wtedy działają nasze naturalne mechanizmy amortyzujące... aczkolwiek w butach jesteśmy zabezpieczenie przed przeszkodami terenowymi, tzn brudem, szkłem, twardą /nierówną nawierzchnią - jeśli ktoś biega po takich terenach, musi mieć buty... ze swojej strony mogę wskazać na NewBalance - mają bardzo szeroki zakres butów do biegania, od amatorskich, do profesjonalnych... poza
/3 lata temu
kurcze, kogo stac na buty za 450zl ?
POKAŻ KOMENTARZE (4)