Polki.pl

Dekoracje ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg

Dekoracje  ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Dekoracje ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg

Nazywam się Magdalena Rytlewska i w roku 2013 otworzyłam firmę M Decor. Zajmuję się dekoracją okolicznościową a przede wszystkim dekoracją ślubną i weselną. Moje wieloletnie zamiłowanie dekoratorskie poparłam profesjonalnymi szkoleniami w zakresie dekoracji tkaninowej, balonowej oraz florystyki. Wszystko po to, by swój zawód wykonywać jak tylko można najlepiej. W mojej ofercie oprócz tradycyjnych dekoracji znajdziecie Państwo dekoracje z wykorzystaniem światła, a także własnoręcznie wykonane papierowe kompozycje kwiatowe, które są nowością w branży ślubnej. Oczywiście otwarta jestem na wszelkie nowatorskie rozwiązania i z chęcią podejmę nowe wyzwania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, a za zaufanie z góry dziękuję!

4 paź 2013
Ola119
Ocena   / rewelacyjne
Pani Magda dekorowała nam Kościół w Koszalinie. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Bukiet dla Pani Młodej był taki jak chciałam. Jest świetna! Polecamy.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

 Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Oddając Państwu własny czas i zaangażowanie oferujemy nasze umiejętności po to, by stał się on niepowtarzalny. Firma M Decor to nie tylko dekoracje to niepowtarzalny i nowatorski styl, który zabierze Was w inny bajkowy świat.  Cel: pełnic usługi dekoratorskie na najwyższym poziome, dekoracje mają być niepowtarzalne i nowatorskie, lepsze i piękniejsze. Cena powodująca uśmiech klienta.  

Dekoracje  ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg Dekoracje  ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg Dekoracje  ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg Dekoracje  ślubne i weselne Białogard, Koszalin, Kołobrzeg
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Dekoracje...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Cleo-kebab
Cleo-kebab w Koszalin zaprasza na kebaby , naleśniki , zupy i inne...
Region: zachodniopomorskie (Koszalin)
Kategoria: Puby, bary
Restauracja Piwnica Pod GryfamiRestauracja Piwnica Pod Gryfami
Założona w 1997 roku, Piwnica Pod Gryfami od lat cieszy się w...
Region: zachodniopomorskie (Koszalin)
Kategoria: Restauracje, kawiarnie