Polki.pl

decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki

decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki
Oceny (2)
5,00
Opis działalności
decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki

Sklep decor8.pl oficjalnie zapoczątkował swoją działalność w 2011 roku choć już od 2002 roku zajmujemy się przygotowywaniem wzorów i wytwarzaniem zaproszeń i kartek.

Przez kilka lat przygotowywaliśmy je głównie dla rodziny i przyjaciół. Przygotowywaliśmy wzory na urodziny, imieniny, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie, bez okazji... zawsze dostosowując je do zainteresowań i cech obdarowywanego. Całkiem naturalne było więc, że  przygotowując się do naszego ślubu, zaproszenia zrobiliśmy sami, również dlatego, że nie mogliśmy znaleźć odpowiadającego nam wzoru. Od tego czasu zaczęliśmy przygotowywać je dla innych. Z początku dla rodziny, potem dla znajomych i znajomych znajomych ...

Zaproszenia i inne projekty graficzne stały się dla nas odskocznią od codziennej pracy projektowej architekta krajobrazu.

Z czasem projektowanie i przygotowywanie wszelkiego rodzaju zaproszeń stało się naszym pierwszoplanowym zajęciem. Teraz próbujemy proponować możliwe najszerszy wachlarz wzorów w działach takich jak zaproszenia ślubne, zaproszenia urodzinowe, zaproszenia na komunię, zaproszenia na urodziny, chrzciny i uniwersalne.

Z czasem zaczęliśmy powiększać nasza ofertę o inne dodatki ślubne np.: winietki na stół, zawieszki na butelki, koperty, karteczki do zaproszeń, etykiety na ciasto i wiele wiele innych.

Nieprzerwanie się rozwijamy i szukamy nowych inspiracji dlatego wprowadziliśmy również do naszej oferty np.: karki, fotoobrazy, fotoplakaty , albumy i fotoksiążki.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy projekty na zamówienie.

To co robimy jest naszą pasją i hobby dlatego z przyjemnością poświęcamy dużo czasu na poszukiwanie inspiracji i przygotowywanie nowych, jedynych w swoim rodzaju projektów i produktów.

21 mar 2012
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Bardzo miło wspominamy współprace ze sklepem :) Anna i Grzegorz
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki decor8.pl | Zaproszenia, kartki, ozdoby, dodatki
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
decor8.pl...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Multiparty.plMultiparty.pl
Chcecie aby Waszym przyjęciem zajął się profesjonalny DJ, a nie...
Region: łódzkie (Pabianice)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Wynajem samochodu z kierowcą passatWynajem samochodu z kierowcą passat
Wynajme samochód do ślubu vw passat szary metalik tanio
Region: łódzkie (Bełchatów)
Kategoria: Wynajem samochodów
ATRAKCJE ŚLUBNE
Profesjonalna organizacja atrakcji ślubnych i weselnych. Na co...
Region: mazowieckie (Siedlce)
Kategoria: Pozostałe...
decorative.pldecorative.pl
STYLOWE DEKORACJE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE POLECAMY : dekoracje...
Region: wielkopolskie (Swarzędz)
Kategoria: Dekoracje ślubne