Polki.pl

DecoGraf

DecoGraf
Oceny (2)
4,00
Opis działalności
DecoGraf

DecoGraf to firma, której nadrzędnym celem jest spełnianie marzeń swoich klientów, jak również spełnianie najbardziej nieoczekiwanych życzeń w dziedzinie dekoratorstwa.

Naszym celem jest zaoferowanie Państwu wszelkich dekoracji okazjonalnych, a w szczególności dekoracji ślubnych i weselnych, jak również bogatej kolekcji ekskluzywnych sztucznych kwiatów, niepowtarzalnych w swej jakości i charakterze. Wszystko to po to, aby świat wokół nas stawał się coraz piękniejszy, magiczny i fascynujący, a Państwo w tych szczególnych dla Was chwilach czuli się wyjątkowo.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku realizujemy pomysły własne, a także życzenia klientów. W naszej firmie znajdą Państwo dekoracje stołów i sal weselnych, bankietowych, konferencyjnych, kościołów, pojazdów weselnych oraz szeroką gamę innych dodatków, które pozwolą podkreślić charakter Państwa uroczystości.

Wszystko to znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.decograf.pl

Prosimy o kontakt na adres: kontakt@decograf.pl

Infolinia: +48 609-324-968

18 maj 2011
Ala i Kuba
Ocena   / dobrze
Duży wybór towaru, wszystko można załatwić w jednym miejscu. Kobietka, która sprzedaje konkretna i wie jak doradzić. Ceny również nie wygórowane. Chwilę szukaliśmy siedziby, bo jadąc od Kutna trzeba skręcić w prawo w mniejszą uliczkę (obok jakiegoś żółtego domu).
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Wszystkie kompozycje wykonane są z ekskluzywnych sztucznych kwiatów. Są one doskonałą kopią ich naturalnych odpowiedników.

DecoGraf DecoGraf DecoGraf DecoGraf
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
DecoGraf
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM