Polki.pl

Decoartive - Zdjęcia w krysztale

Decoartive - Zdjęcia w krysztale
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Decoartive - Zdjęcia w krysztale

Zdjęcia w krysztale (Rabat 15% - szczegóły w treści)

Grawerujemy zdjęcia w krysztale. Nasze produkty cieszą się uznaniem w kraju oraz za granicą. Najczęściej zdjęcia w kryształowym szkle kupowane są na prezent. W zależności od okazji klienci wybierają różne kształty. Najczęściej w krysztale grawerowane są zdjęcia własne lub bliskich.

Dla zakochanych

Zakochani obdarowują się kryształowym serduszkiem z wygrawerowanym własnym wizerunkiem, grawer wykonywany jest na podstawie zdjęcia i może stanowić bardzo atrakcyjną wizualnie pamiątkę, przypominającą o wspólnie spędzonych chwilach.

Dla Nowożeńców

Kryształy z wygrawerowanym wizerunkiem Pary Młodej wręczane rodzicom w ramach podziękowania za trud włożony w wychowanie. Stanowią one bardzo trafny, indywidualny i niecodzienny prezent nacechowany ładunkiem emocjonalnym. Dodatkowo można na krysztale umieścić dedykację.

Na imieniny

Dzięki temu, że stosowana przez nas technologia umożliwia wykonanie wizerunku dowolnej osoby na podstawie zdjęcia kryształ stanowi ciekawy i indywidualny prezent z praktycznie każdej okazji.

Dla jubilatów

Jubileusz to dobry moment na podarowanie wygrawerowanego w krysztale wizerunku. Dla zacnych jubilatów możemy przygotować kryształ z ich aktualnym wizerunkiem lecz częściej nasi klienci zlecają nam wykonanie bryły na podstawie fotografii z przeszłości. Bardzo ciekawym prezentem na jubileusz małżeństwa jest zdjęcie ślubne wygrawerowane w krysztale (Dla przypomnienia 15 rocznicę ślubu nazywamy kryształowymi godami).

Cechy fizyczne kryształu

Cechą, która niewątpliwie wyróżnia zdjęcie w szkle jest jego trwałość, wizerunek zatopiony w krysztale nie podlega procesom starzenia, nie blaknie. Szkło przez lata nie zmienia swoich właściwości fizycznych, gładka powierzchnia bryły ułatwia utrzymanie w czystości.

15% rabatu dla czytelników portalu

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie (www.decoartive.eu) podaj kod rabatowy (zostaniesz o niego poproszony przez ostateczną finalizacją zamówienia).

Twój kod rabatowy: T74WA

O nas

Rozpoczęliśmy działalność w 1995 i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku. W międzyczasie nasza działalność ulegała przekształceniom, tak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Od 2008 roku naszym sztandarowym produktem jest grawerowany kryształ. Oferujemy go w wielu wzorach i na różne okazje. Planowaliśmy w 2009  roku zrealizować 2000 zamówień, jednak już dziś możemy śmiało twierdzić, że uda nam się zamknąć rok na poziomie 2500-3000 zrealizowanych zamówień.

Nasi nabywcy kupują u nas kryształy głównie na prezenty, dlatego też ważnym aspektem naszej działalności jest terminowa obsługa zamówień. Jest nam niezmiernie miło, iż nasi stali Klienci cenią w szczególności jakość oraz terminowość. Prowadzimy firmę w Sosnowcu, jednak dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom logistycznym jesteśmy w stanie zapewnić sprawną obsługę klientom z obszaru całej Unii Europejskiej.

 

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Decoartiv...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Szkieletowi.pl
PROJEKTY DOMÓW SZKIELETOWYCH - w ofercie duży...
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Pozostałe...
Fotografika
Zdjęcia ślubne i studyjne. Doskonale wyposażone atelier i...
Region: lubelskie (Lublin)
Kategoria: Fotografia
INTIMO Studio urody
kosmetyczka Będzin, fryzjerka Będzin, laserowe usuwanie...
Region: śląskie (Będzin)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW WROCŁAW
Jesteśmy firmą zajmującą się profesionalnym wideofilmowaniem...
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Wideofilmowanie