Polki.pl

DAGA MED

DAGA MED
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
DAGA MED

Materiały jednorazowe w medycynie. Głównym celem przyświecającym naszym pracownikom jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, tak aby nasi klienci byli całkowicie usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą. Jesteśmy wyłącznym importerem osłonek na głowice USG produkcji czeskiej firmy Vulkan, z gwarancją niemieckiej technologii i jakości. Nasze osłonki na głowice USG znane są na polskim rynku od 10 lat. Przez ten okres nigdy nie było przypadku reklamacji tych osłonek. Osłonka sucha czy też osłonka nawilżona (zawsze we właściwy sposób) są najwyższej jakości: pewne i solidne bez pęknięć w czasie używania bez zbędnej ilości substancji nawilżających i pudru.

 Dalszym produktem, którym chcemy się pochwalić jest oryginalny papier do videoprinterów USG. Proponujemy papiery do videoprinterów firmy: Mitsubishi oraz Sony. Oferujemy papier do videoprinterów, do zdjęć czarno białych jak i kolorowych.

Następnym sztandarowym produktem są wzierniki ginekologiczne, jednorazowe. Nasz wziernik ginekologiczny charakteryzuje się doskonale zaokrąglonymi krawędziami. Każdy wziernik oznaczony jest kolorowym zamkiem, co pozwala natychmiast rozpoznać jego rozmiar. Stabilny i silny zamek zapewnia komfort pracy z tym wziernikiem ginekologicznym. Dysponujemy wziernikami o rozmiarze od XS(2cm) do L.

Pragniemy również zainteresować Państwa szczoteczkami do cytologii. Do dyspozycji jest szczoteczka prosta jak i szczoteczka wachlarz. Szczoteczki są dostępne w wersji sterylnej jak i niesterylnej. Oddzielnym działem są materiały jednorazowe dla stomatologii. Tu proponujemy jednorazowe zestawy stomatologiczne. Zestaw jednorazowy stomatologiczny zawiera lusterko, zgłębnik dwustronny, pęsetę, szczoteczkę, śliniak foliowany oraz wacik. Kompletną ofertę najwyższej jakości produktów, niezbędnych w praktyce lekarskiej znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu.

Zapraszamy: www.dagamed.pl

Zdrowie jest bezcenne – my to wiemy!

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

DAGA MED DAGA MED DAGA MED DAGA MED
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
DAGA MED
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
The Milion FacesThe Milion Faces
Zespół coverowy oferuje obsługę na różnego rodzaju imprezach...
Region: łódzkie (Rawa Mazowiecka)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Posadzki przemysłowe - posadzki żywicznePosadzki przemysłowe - posadzki żywiczne
Wykonam posadzkę z żywicy syntetycznej dekoracyjną lub...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Ekipa remontowo - budowlana
VISAGE  Studio  UrodyVISAGE Studio Urody
Zapraszamy na chwilę relaksu!! W naszym salonie w komfortowych...
Region: śląskie (Tychy)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
Funny Sunny CompanyFunny Sunny Company
Zespół muzyczny Funny Sunny Company to najlepsze wesele,...
Region: zachodniopomorskie (Szczecin)
Kategoria: Zespoły muzyczne