Polki.pl

Sennik - Czysta woda

Czy sen się sprawdził?
TAK
0 głosów
NIE
0 głosów

Symbolika snu o czystej wodzie

przyjemność

Skomentuj sen o czystej wodzie

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Romantyczne Walentynki: Zaskocz ją!
  Związki Romantyczne Walentynki: Zaskocz ją! Kobiety są z natury romantyczne i spragnione świąt miłości, ale codzienność je czasem pozbawia skrzydeł. Dlatego jeśli ją kochasz, spróbuj w ten jeden dzień obudzić w niej Amora - na pewno nie pożałujesz! więcej »
 • Dom uczy
  Życie rodzinne Dom uczy DOM znaczy kilka różnych rzeczy: budynek, mieszkanie, czasem coś w rodzaju mikro-ojczyzny. Przede wszystkim jest synonimem siedliska, gniazda rodzinnego - miejscem jedynej w swoim rodzaju wspólnoty. Prawie zawsze... więcej »
 • Horoskop tygodniowy 14.10- 20.10.13
  Horoskop Horoskop tygodniowy 14.10- 20.10.13 Dostaniesz wiadomość od osoby z przeszłości, która będzie na nowo starała się odbudować waszą relację. Osoby w związkach mogą cieszyć się stabilizacją Wasz partner was docenia. Czeka Cię również miły prezent. więcej »
 • Horoskop tygodniowy 16.07-22.07.12
  Horoskop Horoskop tygodniowy 16.07-22.07.12 Miłość: Ten tydzień będzie obfitował w bardzo dobre relacje partnerskie. Pozytywny wpływ karty słońca doprowadzi do realizacji wcześniej wykreowanych planów. Uważaj na niepotwierdzone informacje z otoczenia. więcej »
 • Kobieta i jej wymarzony związek
  Związki Kobieta i jej wymarzony związek Kiedy wchodzimy w jakiś związek (mężczyzna-kobieta), mamy różne oczekiwania wobec tej drugiej osoby, a także swoje nadzieje i marzenia. Często jednak nasze oczekiwania nie zostają spełnione w stu procentach. I jakoś... więcej »
 • Jak sprawdzić kiedy mężczyzna kłamie?
  Związki Jak sprawdzić kiedy mężczyzna kłamie? Ponoć to właśnie kobiety są mistrzyniami kamuflażu i dużo lepiej radzą sobie ze sprytnym omijaniem prawdy. Jak to jest jednak z mężczyznami? Okazuje się bowiem, że to właśnie oni, mają wyjątkowy dar do drobnych... więcej »
 • 5 lustrzanych nawyków kobiet!
  Psychologia społeczna 5 lustrzanych nawyków kobiet! Zastanawiałaś się kiedyś, jakie miny strzelasz, kiedy w twoim pobliżu znajduje się lustro? Nie? Zobacz, jak takie zerkanie wygląda z boku! więcej »
 • Kto się boi psychologa?
  Osobowość i emocje Kto się boi psychologa? W świadomości Polaków istnieją uprzedzenia do korzystania z pomocy psychologa czy psychiatry. Wizyta u takiego lekarza nadal uważana jest za oznakę słabości i większości osób kojarzy z czymś wstydliwym, co należy... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Psychologia