Polki.pl

Creative Solutions

Creative Solutions
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Creative Solutions

Creative Solutions - czyli kreatywne podejście do fotografii.

"Imagine that time has stopped at the perfect moment"

Gdy opadną już emocje, suknia z welonem trafi do skrzyni na strychu, przeczytacie już wszystkie kartki z życzeniami i wrócicie z podróży poślubnej, pozostaną tylko obrączki i wspomnienia z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Parom Młodym pragnącym utrwalić wyjątkowe chwile w postaci zdjęć oferujemy zdjęcia reportażowe, sesje plenerowe oraz krótkie filmy z sesji plenerowych, a także fotoksiążki i albumy wykonywane według naszych autorskich projektów. Każda Para Młoda jest inna, każda ma inne oczekiwania, dlatego do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i wspólnie z nowożeńcami uzgadniamy wszystkie szczegóły.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czy mamy wolny termin w dniu Waszego ślubu – dzwońcie! Spotkamy się, uzgodnimy szczegóły i porozmawiamy o cenie.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.csphoto.pl

25 lip 2013
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Witam! Jakiś czas temu korzystaliśmy z mężem z usług Creative Solutions. Wybraliśmy ich do sesji ślubnej i muszę przyznać że jesteśmy bardzo zadowoleni. Z uzgodnieniem terminu sesji nie było najmniejszego problemu....wszystko dostosowane do naszych wymagań. Obsługa profesjonalna i...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Więcej zdjęć na stronie www.csphoto.pl Serdecznie zapraszamy!

Creative Solutions Creative Solutions Creative Solutions Creative Solutions
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Creative...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM