Polki.pl

Country Park "Pod Gajem"

Country Park "Pod Gajem"
Oceny (11)
3,55
Opis działalności
Country Park "Pod Gajem"

COUNTRY PARK „Pod Gajem”  - Idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego

COUNTRY PARK „Pod Gajem” to malownicza posiadłość o powierzchni 42 ha, położona w Ceradzu Kościelnym, który usytuowany jest 20 km na zachód od Poznania. Oferuje niepowtarzalne warunki do organizacji nietuzinkowych imprez firmowych, okolicznościowych czy plenerowych. Bogato zaaranżowana przestrzeń na łonie natury, ekskluzywne otoczenie z dala od zgiełku miasta, sprzyjają wyjątkowym przeżyciom.

Country Park to wymarzone miejsce na niezapomniane przyjęcie weselne. Elegancki staropolski dworek w otoczeniu zieleni, stawów i potoku tworzą idealną scenerię dla tego niepowtarzalnego wydarzenia. Dyskretna i profesjonalna obsługa oraz wykwintne menu podkreślą charakter tej ważnej uroczystości i sprawią, że dzień ten będzie naprawdę wyjątkowy. Posiadłość Country Park znajduje się jedynie 20 km od Poznania, więc dojazd Gości na przyjęcie nie będzie stanowił problemu. Posiadłość jest ogrodzona i monitorowana, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo uroczystości.

Oferta weselna:

  • Proponujemy organizację wesela na salach bankietowych do 200 osób oraz wesela w plenerze do 500 osób.
  • Służymy pomocą przy wyborze odpowiedniej dla Państwa aranżacji stołów, pięknych dekoracji kwiatowych i oprawy muzycznej.
  • Proponujemy także atrakcyjne pakiety alkoholowe.
  • Oferujemy również ekskluzywny apartament na noc poślubną dla Młodej Pary, dwa pokoje dla Rodziców w Zielonym Domku oraz zakwaterowanie dla 23 Gości weselnych.

14 lis 2016
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Najlepsze miejsce na wesele w Wielkopolsce, może nawet i w Polsce. Zjechaliśmy "pół świata" i trafiliśmy na country park pod gajem. Bajkowo, dobre ceny, super standard. Jeden mały minus: 79 miejsc noclegowych. Naszych gości było 110 i niestety nW WSie wszyscy mogli spać. Śmiać mi się...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Country Park "Pod Gajem"

Country Park "Pod Gajem" Country Park "Pod Gajem" Country Park "Pod Gajem" Country Park "Pod Gajem"
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Country...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości