Polki.pl

Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian

Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian

Artystyczne malowanie ścian to znakomity sposób na wzbogacenie i zindywidualizowanie Twojego wnętrza. Wszystkie murale wykonujemy ręcznie, posługując się tradycyjną techniką malowania za pomocą pędzli. Malujemy bezwonnymi farbami akrylowymi. Jesteśmy w stanie namalować wszystko co tylko sobie wymarzysz- śmiało puść wodze fantazji! Malujemy każdy rodzaj ścian: sufity, ściany wewnętrzne i zewnętrze: w pokoju, kuchni, łazience, biurze, korytarzu, salonie, przedszkolu, sali zabaw, restauracji, pubie.

Skontaktuj się z nami- opowiedz o swoim pomyśle, prześlij inspiracje. Bezpłatnie przygotujemy wstępne projekty. Jeżeli nie masz pomysłu na swoje wnętrze a chciałbyś coś zmienić – z przyjemnością pomożemy, wykorzystując nasze bogate doświadczenie. Umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o nowych koncepcjach.

Etapy zamówienia:

 • Projekt uzgodniony osobiście, mailowo lub telefonicznie
 • Uzgodnienie terminu realizacji
 • Projekt realizowany u klienta
 • Farby:

  Do malowania wykorzystujemy profesjonalne farby akrylowe. Wykonane nimi malowidło jest trwałe, kolory nie blakną i bez trudu usuniesz z nich ewentualne zabrudzenia. Farby są bezwonne, nie toksyczne, schną w zaledwie 2-4 h. W naszej ofercie posiadamy farby świecące w ciemności, metaliczne oraz farby z dodatkiem brokatu.

   
   

  Zobacz także

   
   
  Galeria zdjęć

  Piękno to nasza pasja. Potrafimy sprawić, że Twoje wnętrze nabierze szczególnego charakteru. Jeżeli szukasz inspiracji do zmiany Twojego domu, biura, przedszkola, szkoły, salonu- skontaktuj się z nami. Przygotujemy wstępne projekty zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Colour My Walls zajmuje się artystycznym malowaniem ścian na terenie całej Polski. Malujemy zarówno w firmach jak i domach prywatnych. Na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynku.   Wkładamy serce w każdy projekt- malarstwo to nasza pasja. Nie masz pomysłu na zmianę Twojego wnętrza? Spokojnie- jesteśmy profesjonalistami z artystycznym wykształceniem- którym nigdy nie brak kreatywnych pomysłów. Skontaktuj się z nami- opowiedz o swoim pomyśle, prześlij inspiracje. Bezpłatnie przygotujemy wstępne projekty. Jeżeli nie masz pomysłu na swoje wnętrze a chciałbyś coś zmienić – z przyjemnością pomożemy, wykorzystując nasze bogate doświadczenie. Umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o nowych koncepcjach.

  Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian Colour My Walls- artystyczne malowanie ścian
  Zobacz wszystkie zdjęcia
  Wideo / Audio
   https://www.youtube.com/watch?v=4fS_6vuQDps 
   https://www.youtube.com/watch?v=4fS_6vuQDps 
  Zobacz wszystkie filmy
  Dane kontaktowe
  Colour My...
  Firmy wg miejscowości
  Polecane oferty PREMIUM
  Wybrane oferty
  Wyjątkowy Prezent Ślubna podkowa + kuty napis rękodziełoWyjątkowy Prezent Ślubna podkowa + kuty napis rękodzieło
  Kowalstwo Kute wyjątkowe Podkowy Ślubne, SERCA dla zakochanych...
  Region: małopolskie (Nowy Sącz)
  Kategoria: Prezenty ślubne
  DWA SERCA
  Kompleksowa obsługa ślubów i wesel; organizacja zaręczyn,...
  Region: mazowieckie (Nowy Dwór Mazowiecki)
  Kategoria: Agenci ślubni
  ArsFoto-VideoArsFoto-Video
  Jeśli szukasz fotografa lub kamerzysty, który będzie potrafił...
  Region: małopolskie (Oświęcim)
  Kategoria: Wideofilmowanie
  ,,,,,,
  Oferuję wynajęcie PEUGEOT 607 PLATINUM IVORY wraz z...
  Region: mazowieckie (Warszawa)
  Kategoria: Wynajem samochodów