Polki.pl

Chmeble

Chmeble
Oceny (2)
5,00
Opis działalności
Chmeble

Studio CHMEBLE jest producentem mebli na zamówienie. Produkcja w naszej firmie jest oparta wyłącznie na materiałach renomowanych firm, pozwala to osiągnąć wysoką jakość produktów. Wiemy z doświadczenia, że każde wnętrze jest inne, dlatego też jego wygląd powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom mieszkańców, zarówno pod względem gustu, jak również funkcjonalności.Dokładnie poznajemy oczekiwania naszego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować najbardziej odpowiedni projekt. Chmeble jest wiodąca firmą w swojej branży.Serdecznie zapraszamy do grona zadowolonych klientów.meble, meble na wymiar, meble kuchenne, zabudowy, szafy, szafy na wymiar, szafa, garderoby, stoły, biurka, komody, meble nowoczesne, meble klasyczne, meble angielskie, meble prowansalskie, nowoczesne kuchnie na wymiar warszawa, meble na wymiar Warszawa, meble kuchenne Warszawa, meble Warszawa, kuchnie na zamówienie, kuchnie Warszawa, nowoczesne kuchnie, kuchnie, kuchnie na zamówienie, kuchnie pod zabudowę, meble łazienkowe

21 paź 2015
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Polecam realizację mebli na zamówienie, w szczególności mebli kuchennych. Świetna jakość, ceny ok, profesjonalizm w realizacji, doradztwie i montażu. A i przede wszystkim terminowo.
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Chmeble
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
www.ejachty.pl
CZARTER JACHTÓW ON-LINE Strona na której znajdziesz...
Region: pomorskie (Gdynia)
Kategoria: Pozostałe...
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Ośrodka GlaxoSmithKline w...
Region: wielkopolskie (Sieraków)
Kategoria: Hotele, pensjonaty
"HAWANA" - zespół muzyczny
Oferujemy oprawę muzyczną wesel, bankietów,...
Kategoria: Zespoły muzyczne
vero-vila.pl
Firma istnieje od 2007 roku i specjalizuje się w szczególności...
Region: mazowieckie (Otwock)
Kategoria: Obuwie