Polki.pl

BUDVAR Centrum SA - Okna PCV Drewno Aluminium

BUDVAR Centrum SA - Okna PCV Drewno Aluminium
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
BUDVAR Centrum SA - Okna PCV Drewno Aluminium

Szanowni Państwo !BUDVAR Centrum S.A. ma przyjemność przedstawić Państwu OFERTĘSPRZEDAŻOWĄ na produkowane przez nas okna i drzwi od 1994 roku w nowoczesnymzakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli. Nasze biuro handlowe w OstrowieWielkopolskim powstało wiosną 2001 roku, nasze okna kupiło tysiące zadowolonych klientów.Oferujemy OKNA PVC 5 i 6 komorowe na profilach niemieckiej firmy PROFINE.Profile są w technologii bezołowiowej !!!Stabilizator ołowiowy został zastąpiony wapniowo - cynkowym- Modern S i S+ profil KBE Select 70 mm- Classic i Elegance Premium profil TROCAL 70 mm- Energy Line profil KBE 88 mm- Energy Line profil TROCAL 88 mmOkna wyposażone są w:- szybę nisko emisyjną firmy GLASPOL K=1,0 lub K=0,6- okucie ROTO NT w pełni regulowane- wgrzewany słupek, mikrowentylacja, hamulec w uchyle...Gwarancja 5 lat dla całego OKNA, 3 lata na montażTermin realizacji około 2 do 3 tygodni.Montaże wykonuje ekipa podległa bezpośrednio producentowi okien, który odpowiada za fachowy montaż.W ofercie mamy też parapety, rolety zewnętrzne, żaluzje, roletki materiałowe.Zapraszamy na BEZPŁATNY POMIAR tel. 62 592 92 77 Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura handlowego, gdzie przygotujemyszczegółową i indywidualną ofertę.

17 cze 2015
Dagia
Ocena   / rewelacyjne
Od roku (pierwszy pełny mija teraz) użytkujemy okna Budvar Centrum i powiem, że zarówno po zimie jak i w okresie letnim nie było z nimi żadnych problemów, a przyznam, że nasz dom znajduje się raczej w terenie dość trudnym jeśli chodzi o warunki atmosferyczne więc tym bardziej duży...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Witamy zimę specjalnymi rabatami!  Zamów okna i odbierz je do końca marca 2012 a otrzymasz rabat, szczegóły w biurze handlowym.  

BUDVAR Centrum SA - Okna PCV Drewno Aluminium BUDVAR Centrum SA - Okna PCV Drewno Aluminium
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
BUDVAR...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM