Polki.pl
kom. (7)

Biel i czerń we wnętrzach

Strona 1 z 6

Połączenie bieli i czerni we wnętrzach jest bardzo modne i wszystko wskazuje na to, że wciąż modne pozostanie. Dzięki połączeniu tych wydawałoby się zimnych i surowych barw można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty. Tak dobrana kolorystyka sprawdza się niemal w każdym pomieszczeniu, prezentuje się wyśmienicie w salonie, kuchni czy jadalni, ale i w sypialni może stworzyć wspaniały klimat.

Biel i czerń to kolory, które chętnie są wykorzystywane w stylu skandynawskim i we wnętrzach minimalistycznych. I nic dziwnego biel i czerń sprawdza się idealnie, gdy chcemy uzyskać efekt nowoczesności, ładu i porządku. Ale i we wnętrza typowo rodzinnych również się sprawdza, wystarczy tylko dodać przytulne dodatki, lub połączyć z ciepłym drewnem, a i im rodzina większa, tym i dekoracji, bibelotów czy książek zdecydowanie przybywa.

Biel i czerń we wnętrzach

Biel i czerń sprawdza się także świetnie w przypadku eleganckich wnętrz w stylu glamour. Odpowiednie faktury i kształty mebli oraz dodatków sprawiają, że wnętrze prezentuje się wytwornie, ale nie jest przeładowane. Dla zwolenników tradycji, też coś się znajdzie. Kuchnie i salony w tej kolorystyce będą prezentować się przytulnie, a i wbrew pozorom przy takiej kolorystyce wcale nietrudno zachować porządek.  • 1
  •   z 6 

Oceń 4,50 / 2

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Pomysły, inspiracje

Skomentuj Biel i czerń we wnętrzach

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Biel i czerń we wnętrzach

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród