POLECAMY

Muzyka z Głośnika

WYPOWIEDZ SIĘ!
Wybierz symbol i przeciągnij go na szare pole:
dodawanie komentarza komentarz został dodany wystąpił problem z dodaniem komentarza
KOMENTARZE (14)
/7 miesięcy temu
Same ochy i achy a ja mam inne doświadczenie z tymi Panami. Otóż grali u nas na Sylwestra i ogólnie większości się nie podobało, klapa wśród młodzieży i klapa wśród dorosłych. Tacy goście z radia żyją w swoim świecie muzycznym, którego ja nie polecam na żadne imprezy masowe. Jak ktoś chce ryzykować; jego cyrk, jego zabawki.
/2 lata temu
Gdy wybieraliśmy się na Sylwestra do Sieniawy kilka dni temu, wiedzieliśmy o prowadzeniu wieczoru przez Dj-a i wodzireja. Szczerze zastanawialiśmy się: jak to bez tradycyjnej orkiestry? ALE Oni pokazali się z jak najlepszej strony. My jak i nasi znajomi, pozostali goście byli wprost zachwyceni doborem muzyki, sposobem prowadzenia... Wspaniale będziemy wspominać ten piękny wieczór i noc, bo dzięki Nim i wspaniałej atmosferze pałacu w Sieniawie przeżyliśmy niezwykłe chwile... Jeśli obsługa muzyczna to tylko Muzyka z głośnika. Dziękujemy i polecamy.
/3 lata temu
Panowie są na prawdę świetni! :) Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają i gratuluję wyboru tym, na których weselu zabawę poprowadzi (lub prowadził) duet "Muzyka z głośnika" ;) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, na jakim poziomie Pan Wodzirej poprowadził zabawę na naszym weselu - od momentu przekroczenia progu sali aż do ostatniego utworu zagranego dla roztańczonego gościa ;) Elegancja, klasa i wspaniała muzyka - to najkrótsze podsumowanie tego duetu. Do tego ciekawe zabawy poprowadzone z humorem i smakiem - dzięki którym nasi goście zintegrowali się już na początku zabawy weselnej. To wszystko sprawiło, że nawet osoby początkowo nieprzekonane do wesela prowadzonego przez Wodzireja z Didżejem bawiły się świetnie :) :) Podkreślę również doskonałą jakość współpracy z Panami z "Muzyki z głośnika", którzy uwzględniają wszystkie życzenia Młodej Pary i
POKAŻ KOMENTARZE (11)