POLECAMY

Artmuz Kraków

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (29)
/rok temu
Bardzo fajny zespół muzyczny, uśmiechnięci, z ogromnym poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem. Zabawa do białego rana gwarantowana. Z przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym.
/rok temu
Polecamy z pełną świadomością :):):) najlepszy zespół przy jakim nam się przyszło bawić - i to na naszym weselu~~nic dodać nic ująć Zaróno my jak i goście byliśmy i jesteśmy dalej zachwyceni - klasa sama w sobie , prowadzenie wesela i zabawy na medal - śmiesznie, ze stylem , klasą i humorem ......szkoda tylko że tak szybko się skończyło.... dziękujemy i polecamy
/2 lata temu
Gdybyśmy mieli robić wesel raz jeszcze, na pewno wybralilibysmy Zepsół ArtMuz...Naprawdę nie było niczego, do czego można byłoby się przyczepić...chyba jedynie do tego, że czas leciał tak szybko;) Świetnie dobrana i wykonana muzyka (nawet kawałki rockowe, co było strzałem w dziesiątkę), niespotykany kontakt z Gośćmi, niebanalne zabawy (w tym świetne oczepiny) - można byłoby wymieniać i wymieniać. Najlepszą recenzją są też reakcje uczestników wesela, których "nigdy tak nogi nie bolały od tańca, a brzuchy od śmiechu", niektórzy już wzięli "namiary" na Zespół. Nie lubimy słodzić, ale w tym przypadku nie da się inaczej;)
POKAŻ KOMENTARZE (26)