Polki.pl

Bartosz Jastal Foto Grupa

Bartosz Jastal Foto Grupa
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Bartosz Jastal Foto Grupa

Podstawowym obszarem naszej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizujemy się w artystycznej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej. Wykonujemy sesje korporacyjne, sesje modowe (m.in. portfolia modelek), zdarza nam się fotografować korporacyjne eventy. Wykonujemy również fotografie reklamowe takie jak fotografie wnętrz a także inwestycji technologicznych. Pracujemy w studio i w terenie W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług. Mamy nadzieję, że nasza filozofia pracy przypadnie Państwu do gustu.

Pracujemy zespołowo i indywidualnie. W przypadku zdecydowania się na nasze usługi każdorazowo będą Państwo mieli wpływ na to, który z fotografów będzie dla Państwa pracował. Mimo ustanowienia grupy nie interesuje nas masowość, stawiamy na indywidualność i najwyższy poziom pracy.

Działamy na terenie całej Polski, Europy i Świata, swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, ze nie ma dla nas granic nie do pokonania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, będzie nam niezmiernie milo odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

8 paź 2015
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Bartosz Jastal - Artysta i fantastyczny człowiek ! Prawdziwy profesjonalista- zdjęcia rewelacyjne, bajkowe, niebanalne, pomysłowe. Polecam, polecam, polecam !
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Bartosz Jastal Foto Grupa Bartosz Jastal Foto Grupa Bartosz Jastal Foto Grupa Bartosz Jastal Foto Grupa
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Bartosz...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM