Polki.pl

BARTEK SA

BARTEK SA
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
BARTEK SA

Bartek jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, znanego w kraju i zagranicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. U podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy jaką są dzieci. Firma produkuje obuwie w czterech grupach wielkościowych: Niemowlęca - obuwie w numeracji 17-21 Poniemowlęca – obuwie w numeracji 19-26 Przedszkolna – obuwie w numeracji 26-32 Szkolna – obuwie w numeracji 33-38.

 

 

Nasze sklepy można odnaleźc w każdym wojewóztwie, zarówno te firmowe, jak i multibrendowe. Adresy dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce "Nasze sklepy".

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Bartek – sesja promująca zimową kolekcję prosto z Nowego Jorku   Materiały promujące najnowszą zimową kolekcję zostały przygotowane podczas wyjątkowej sesji zorganizowanej w Nowym Jorku.  „Najnowsza kolekcja zimowa jak zwykle charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem oraz spełnia wszystkie niezbędne wymogi jakościowe. Można tu znaleźć połączenie obowiązujących trendów i najwyższą jakośc wykończenia i gatunku materiałów. Wielobarwne skóry, z których wykonane są buty, to nie tylko nieskazitelny wygląd, lecz także gwarancja wygody” – mówi Katarzyna Gałązka, projektantka firmy Bartek. Kolekcja ACTIVE SPORT – Sesja zdjęciowa prosto z Nowego Yorku Nurt ten to śmiałe odzwierciedlenie nowoczesnej technologii produkcji – łączenie skór naturalnych, posiadających właściwości odprowadzania pary wodnej oraz dobrego pochłaniania potu i wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. Zupełna nowość to wykorzystanie membrany SYMPATEX REFLECTION dającej 100% wodo- i wiatroszczelności przy równoczesnej optymalnej oddychalności. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednią regulację mikroklimatu wewnątrz buta oraz cyrkulację powietrza, co zapewnia komfort i higienę. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała. Aluminiowa powłoka membrany umożliwia odbicie do 75% ciepła własnego ciała, co oznacza zmniejszenie utraty ciepła nawet o 3,6 stopni. Teraz jeszcze cieplej z membraną SYMPATEX REFLECTION, która:  - nie przepuszcza wiatru, deszczu i śniegu, - odprowadza pot, - pozwala na oddychanie i chłodzenie stopy, - zatrzymuje ciepło w bucie .        

BARTEK SA BARTEK SA BARTEK SA BARTEK SA
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
BARTEK SA
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Deeco Design dla domuDeeco Design dla domu
Internetowa i stacjonarna sprzedaż produktów wykończenia wnętrz.
Region: śląskie (Bielsko-Biała)
Kategoria: Wyposażenie wnętrz
Fotograf na Ślub Wesele Mońki Białystok  Łomża Sokółka KolnoFotograf na Ślub Wesele Mońki Białystok Łomża Sokółka Kolno
- Fot. Ślubna - Fot. Krajobrazu - Fot. Portretowa i rodzinna...
Region: podlaskie (Mońki)
Kategoria: Fotografia
PAFmedia - fotografia ślubna Łódź, Piotrków, Tomaszów Maz.PAFmedia - fotografia ślubna Łódź, Piotrków, Tomaszów Maz.
Zdając sobie sprawę z tego, że jest to moment oczekiwania,...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Fotografia
Barbara kostka-  Projektowanie wnętrzBarbara kostka- Projektowanie wnętrz
Architekturą wnętrz zajmuję się od 2004 roku . Przez ten okres...
Region: śląskie (Żory)
Kategoria: Architekt