Polki.pl

BARTEK SA

BARTEK SA
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
BARTEK SA

Bartek jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, znanego w kraju i zagranicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. U podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy jaką są dzieci. Firma produkuje obuwie w czterech grupach wielkościowych: Niemowlęca - obuwie w numeracji 17-21 Poniemowlęca – obuwie w numeracji 19-26 Przedszkolna – obuwie w numeracji 26-32 Szkolna – obuwie w numeracji 33-38.

 

 

Nasze sklepy można odnaleźc w każdym wojewóztwie, zarówno te firmowe, jak i multibrendowe. Adresy dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce "Nasze sklepy".

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Bartek – sesja promująca zimową kolekcję prosto z Nowego Jorku   Materiały promujące najnowszą zimową kolekcję zostały przygotowane podczas wyjątkowej sesji zorganizowanej w Nowym Jorku.  „Najnowsza kolekcja zimowa jak zwykle charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem oraz spełnia wszystkie niezbędne wymogi jakościowe. Można tu znaleźć połączenie obowiązujących trendów i najwyższą jakośc wykończenia i gatunku materiałów. Wielobarwne skóry, z których wykonane są buty, to nie tylko nieskazitelny wygląd, lecz także gwarancja wygody” – mówi Katarzyna Gałązka, projektantka firmy Bartek. Kolekcja ACTIVE SPORT – Sesja zdjęciowa prosto z Nowego Yorku Nurt ten to śmiałe odzwierciedlenie nowoczesnej technologii produkcji – łączenie skór naturalnych, posiadających właściwości odprowadzania pary wodnej oraz dobrego pochłaniania potu i wysokogatunkowych materiałów tekstylnych. Zupełna nowość to wykorzystanie membrany SYMPATEX REFLECTION dającej 100% wodo- i wiatroszczelności przy równoczesnej optymalnej oddychalności. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednią regulację mikroklimatu wewnątrz buta oraz cyrkulację powietrza, co zapewnia komfort i higienę. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała. Aluminiowa powłoka membrany umożliwia odbicie do 75% ciepła własnego ciała, co oznacza zmniejszenie utraty ciepła nawet o 3,6 stopni. Teraz jeszcze cieplej z membraną SYMPATEX REFLECTION, która:  - nie przepuszcza wiatru, deszczu i śniegu, - odprowadza pot, - pozwala na oddychanie i chłodzenie stopy, - zatrzymuje ciepło w bucie .        

BARTEK SA BARTEK SA BARTEK SA BARTEK SA
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
BARTEK SA
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
A.MILAN FOTOGRAFIA - Fotografia dziecięcaA.MILAN FOTOGRAFIA - Fotografia dziecięca
Fotografia ciążowa, dziecięca i reportaż rodzinny. Sesje...
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Dziecko
AUTA RETRO WYNAJEM LIMUZYN SAMOCHODY DO ŚLUBUAUTA RETRO WYNAJEM LIMUZYN SAMOCHODY DO ŚLUBU
Oferuje wynajem limuzyn z kierowcą na różne okazje:...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Wynajem samochodów
Centrum Urody VENUS
USŁUGI KOSMETYCZNE:zabiegi lecznicze i...
Region: opolskie (Namysłów)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
Hotel Restauracja RAD *** S.C.Hotel Restauracja RAD *** S.C.
Serdecznie zapraszamy do Hotelu "RAD". Mamy nadzieję, że podczas...
Region: kujawsko-pomorskie (Grudziądz)
Kategoria: Hotele