Polki.pl

Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Salon kosmetyczny Babskie Fanaberie we Wrocławiu zaprasza do świata piękna, zdrowia i urody, w którym zadbamy o Ciebie od stóp do głów, dając ukojenie zmysłom, chwile odprężenia oraz pielęgnację inspirowaną naturą. W przytulnym wnętrzu i przyjaznej atmosferze poczujesz się tak, jakby czas stanął w miejscu specjalnie dla Ciebie.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm, które jest doceniane przez coraz większe grono stałych Klientek i Klientów. Salon, w którym profesjonalny personel postara się zaspokoić Państwa oczekiwania, a także wyjść na przeciw jeszcze nieuświadomionym potrzebom.

Salon kosmetyczny Babskie Fanaberie oferuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp, okolic oczu. Wykonujemy także depilację, masaże, zabiegi ekspresowe i wiele innych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy zabieg jest idealnie dobrany do jego potrzeb i wymagań.

Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje. Bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. Uczestniczymy w konferencjach oraz kongresach związanych z branżą kosmetyczną. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych w działaniu kosmetykach. Podczas zabiegów używamy wyłącznie jednorazowych materiałów. Salon wyposażony jest w autoklaw co daje nam pewność, iż pracujemy w pełni sterylnymi narzędziami.

Dokładamy największych starań, aby chwile spędzone w Babskich Fanaberiach dostarczały przyjemności i wyjątkowego odprężenia, a w efekcie ogromną satysfakcję z wizyty i uzyskanego rezultatu.

Serdecznie zapraszamy!

 

Słowa kluczowe: gabinet kosmetyczny, salon kosmetyczny, kosmetyczka, mikrodermabrazja, mezoterapia, pedicure, manicure, depilacja, henna, oczyszczanie twarzy, salon kosmetyczny wrocław, peeling kawitacyjny, sonoforeza, podologiczny, masaż, makijaż, zabiegi kosmetyczne, salon urody, podologia, kosmetyka, regulacja, ultradźwięki, wrocław, dobra kosmetyczka

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Serdecznie zapraszamy do wędrówki po naszym salonie.    

Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Babskie...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
CenterStageCenterStage
Masz dość nudnych filmów z Wesela? Chcesz, aby...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Wideofilmowanie
Wagi Fitness, analizatory składu ciałaWagi Fitness, analizatory składu ciała
Przy odchudzaniu sie lub powrocie do dobrej formy potrzebna jest...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Fitness
Grupa Muzyczna EXTREMEGrupa Muzyczna EXTREME
WESELA, BALE, STUDNIÓWKI GRAMY DLA WAS!!!! Zapraszamy na naszą...
Region: opolskie (Opole)
Kategoria: Zespoły muzyczne
wideofilmowanie-edel(ZGIERZ)wideofilmowanie-edel(ZGIERZ)
Studio Filmowe "EDEL" powstało w 1991 roku. Zajmujemy się...
Region: łódzkie (Zgierz)
Kategoria: Wideofilmowanie