Polki.pl

Atelier Juliette.pl

Atelier Juliette.pl
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Atelier Juliette.pl

Atelier Sukni Ślubnych Juliette powstało w 2004 roku w Warszawie. Zdobywając doświadczenie przez lata wiemy jak ważne jest zapewnienie szerokiej gamy sukni ślubnych . Dlatego też chcąc sprostać w pełni oczekiwaniom naszych klientek oraz zadowolić najbardziej wybredne gusta nasza oferta sukni ślubnych jest bardzo różnorodna.

Jako jedyny salon w Warszawie prezentujemy ekskluzywne suknie ślubne oraz wieczorowe suknie dwóch hiszpańskich projektantów Higar Novias oraz Manu Garcia charakteryzujące się wyrafinowanym designem, niezwykłą precyzją wykonania oraz najszlachetniejszymi gatunkami tkanin co powoduje że suknie ślubne Juliette zachwycają swoją lekkością i wygodą.

Ponadto oferujemy również angielskie suknie ślubne firmy Venus Bridal, klasyczne w kroju, doskonale podkreślające figurę, idealne dla Panny Młodej stroniącej od przepychu i ceniącej prostotę. Od 7 lat specjalizujemy się również w miarowym szyciu projektów indywidualnych. Z sukcesem realizujemy najbardziej wysublimowane projekty.

Oferujemy pełne doradztwo w zakresie kroju sukni ślubnych, tkaniny oraz całej stylizacji stroju ślubnego wraz z dodatkami. Zaufaj naszemu doświadczeniu i stwórz razem z nami swoją wymarzoną suknię ślubną!

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kolekcje 2011 - Higar Novias oraz Manu Garcia

Atelier Juliette.pl Atelier Juliette.pl Atelier Juliette.pl Atelier Juliette.pl
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Atelier...
Firmy wg miejscowości