Polki.pl

Podobne do Salon z kuchnią jako wnętrze jednoprzestrzenne
aranżacje wnętrz ,  kuchnia otwarta ,  salon połączony z kuchnią

 • Aranżacja wnętrz - style kuchni
  Kuchnia Aranżacja wnętrz - style kuchni Współczesne wnętrze stało się przestrzenią do wielu rozważań i wyborów. Gdy już nie musimy godzinami wystawać w kolejkach, by zdobyć przypadkowy regał, sami możemy decydować, co i gdzie wstawić do naszej kuchni. więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Otwarta czy zamknięta?
  Kuchnia Otwarta czy zamknięta? Kuchnia to obok salonu pomieszczenie, którego aranżację wyobrażamy sobie, nawet wtedy, gdy na naszej budowie nie powstał nawet fundament. Zadajemy pytania o kolor, styl, charakter. Przysłowiowy sen z powiek spędza... więcej »
  5.00 / 1
  2
 • Otwarta kuchnia - style
  Kuchnia Otwarta kuchnia - style Najpiękniejsze kuchnie to te, które z potrzeby serca, z pasji ich właścicieli. Nie poddają się one ściśle konkretnym stylom. Mówi się o takich wnętrzach, że mają duszę. więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Mała kuchnia - jak ją urządzić?
  Kuchnia Mała kuchnia - jak ją urządzić? Aranżacja kuchni, która jest mała i nieustawna to spore wyzwanie. Długa, wąska kuchnia to problem z reguły dotyczący mieszkańców bloków. Projekt takiego wnętrza wymaga sporej wiedzy o aranżacji wnętrz. Łatwo... więcej »
  5.00 / 1
  2
 • Wygodna kuchnia
  Kuchnia Wygodna kuchnia Kuchnia przez swoją funkcję, związaną z przygotowywaniem posiłków, stanowi miejsce szczególne dla życia rodzinnego. Nawet, jeżeli każdy z domowników zamyka się we własnym świecie, ich drogi krzyżują się... więcej »
  4.00 / 1
  14
 • Kuchnia urządzona ze smakiem
  Kuchnia Kuchnia urządzona ze smakiem Sercem domu nie zawsze jest salon z wygodną kanapą i telewizorem. Czasem to właśnie kuchnia przyciąga domowników i gości do spędzania w niej wielu chwil. Dzieje się tak nie tylko za sprawą smakowitych aromatów, ale... więcej »
  5.00 / 1
  5
 • Aranżacja małej kuchni
  Kuchnia Aranżacja małej kuchni Zbyt mała kuchnia to problem sporej grupy społeczeństwa. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Także niewielką kuchnię można urządzić ergonomicznie i efektownie. Planując aranżację takiej kuchni powinniśmy... więcej »
  2.50 / 2
  1
 • Kuchnia w stylu francuskim
  Kuchnia Kuchnia w stylu francuskim Luksus, blask i wygoda - to cechy charakteryzujące francuskie posiadłości. Dlaczego więc nie wprowadzić do naszych wnętrz odrobiny francuskiej nonszalancji? Szczególnie kuchnia zasługuję na to, aby nadać jej nowego,... więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Kuchnia i jadalnia w dobrym świetle
  Kuchnia Kuchnia i jadalnia w dobrym świetle Współczesne tendencje w kształtowaniu wnętrz zmierzają do tworzenia otwartych, wieloplanowych przestrzeni, łączenia w jednym pomieszczeniu różnych funkcji. Sztywne podziały ścianami zastępuje szereg mobilnych... więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Kuchnia na poddaszu
  Kuchnia Kuchnia na poddaszu Dobry projekt poddasza to niemałe wyzwanie. Są to pomieszczenia pełne niepowtarzalnego klimatu i uroku lecz niestety z reguły nieustawne. Trudne do zaprojektowania poprzez istniejące w nich liczne skosy i zróżnicowane... więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Kuchnia
  Kuchnia Kuchnia Kiedyś kredens i duży stół na środku. Potem laboratoryjne ciągi identycznie wykończonych szafek- stojących i wiszących. Dziś światowe tendencje w urządzaniu kuchni zmierzają w kierunku łączenia zalet tych dwu... więcej »
  5.00 / 1
  10
 • Modna i praktyczna kuchnia
  Kuchnia Modna i praktyczna kuchnia Dobrze zaprojektowana, funkcjonalna i przytulna kuchnia to serce domu. Tu spotyka się rodzina i przyjaciele. Jest to również miejsce pracy. Jeśli więc mamy wpływ na jej wielkość i zabudowanie, postarajmy się, by była... więcej »
  4.67 / 3
  8
 • Funkcjonalna i ergonomiczna kuchnia
  Kuchnia Funkcjonalna i ergonomiczna kuchnia Urządzenie kuchni to kosztowna inwestycja. Warto ją dobrze zaplanować, tym bardziej że kuchnia będzie nam służyć latami. Producenci wprowadzają ciągle nowe rozwiązania i coraz bardziej efektowne wykończenia. Kuchnia... więcej »
  5.00 / 1
  5
 • Kuchnia na życzenie
  Kuchnia Kuchnia na życzenie W XXI wieku kuchnia zdaje się wracać do łask. Nie kojarzy się już z wiecznym posterunkiem gospodyni domowej. Dzisiaj to centrum spotkań z przyjaciółmi, miejsce wspólnych przygód kulinarnych, którego odpowiedni... więcej »
  5.00 / 1
  4
 • Mała kuchnia, duży problem
  Kuchnia Mała kuchnia, duży problem Małe kuchnie są standardem w mieszkaniach, które najczęściej kupujemy. Jeżeli jest ono niewielkie, to wiadomo, że i kuchnia nie będzie pokaźnych rozmiarów. Dlatego warto dokładnie przemyśleć jej urządzenie i jak... więcej »
  5.00 / 1
  3
 • Kuchnia tętniąca kolorami
  Kuchnia Kuchnia tętniąca kolorami Kuchnia to szczególne miejsce w domu – to w niej często koncentruje się życie rodzinne. Planując jej aranżację, w równym stopniu powinniśmy uwzględnić wymiar estetyczny, jak i funkcjonalny. więcej »
  5.00 / 1
  2
 • Kuchnia w świetlnej aranżacji
  Kuchnia Kuchnia w świetlnej aranżacji Kuchnia to ważne miejsce w domu, w którym spędzamy dużą cześć dnia. Chcemy czuć się w niej komfortowo, dlatego dbamy o to, aby panował w niej odpowiedni klimat. Coraz istotniejszą rolę w aranżacji kuchni pełni... więcej »
  5.00 / 1
  3
 • Jesienna aranżacja kuchni
  Kuchnia Jesienna aranżacja kuchni Jesień to czas, gdzie odkurzamy księgi kulinarne i zabieramy się za pyszne przetwory oraz sycące dania, które rozgrzeją całą rodzinę w chłodne wieczory. Aby ten czas umilić, warto dodać naszej kuchni nieco... więcej »
  5.00 / 1
  0
 • Kuchnia z wyspą - wady i zalety
  Kuchnia Kuchnia z wyspą - wady i zalety Wyspy kuchenne są modnym i funkcjonalnym rozwiązaniem aranżacyjnym. Zanim zdecydujemy się jednak na przemeblowanie w swojej kuchni, poznajmy wady i zalety tego pomysłu. więcej »
  4.00 / 1
  1
 • Kuchnia w nowoczesnym stylu
  Kuchnia Kuchnia w nowoczesnym stylu W nowoczesnej kuchni stawiamy na minimalizm, prostą formę i użyteczność. Wszystko ma być praktyczne, estetyczne i zgrane. Proste, geometryczne formy mebli kontrastują z niezwykłymi formami dodatków. Falowane czajniki,... więcej »
  3.75 / 4
  6
 • Kuchnia w rustykalnym stylu
  Kuchnia Kuchnia w rustykalnym stylu Kuchnia rustykalna to nie zawsze ciężkie wiekowe meble i belki podwieszone pod sufitem. Ciepłe i sielskie wnętrze mogą wyczarować dodatki i drobiazgi, powieszone na ścianach i postawione na półkach. więcej »
  5.00 / 1
  4
 • Kuchnia sercem nowoczesnego domu
  Kuchnia Kuchnia sercem nowoczesnego domu Kuchnia jest sercem nowoczesnego domu. Jest to centralne miejsce wspólnych doznań kulinarnych, spotkań oraz przyjmowania gości. Razem z ogromnym znaczeniem kuchni i jej rosnącej rangi zwiększają się również wymagania... więcej »
  5.00 / 1
  4
 • Kuchnia w angielskim stylu
  Kuchnia Kuchnia w angielskim stylu Elegancja w klasycznym, XVIII wiecznym stylu sprawdzi się niemal w każdym domu. Jasne przestrzenie, drewno, klasyczne wzornictwo - tworzą niezwykły klimat. Przewaga bieli i delikatnych kolorów rozjaśnia przestrzenie. Styl... więcej »
  5.00 / 2
  1
 • Futurystyczna kuchnia, z naciskiem na ekologię
  Kuchnia Futurystyczna kuchnia, z naciskiem na ekologię Przyszłość wśród projektantów technologii wszelkiego rodzaju jest jasna. Motywem przewodnim jest oszczędność i dbanie o ekologię, dlatego w większości przypadków nie możemy się doczekać, aż różne technologie... więcej »
  5.00 / 1
  2
 • Aranżacje wnętrz - Siła tkwi w detalu
  Kuchnia Aranżacje wnętrz - Siła tkwi w detalu Siła tkwi w detalu. Nie ma mieszkania bez przedmiotów, które muszą być pod ręką. Nie wszystko da się schować. Czasami te zawadzające dodatki mogą być inspiracją do zaaranżowania bardzo ciekawego wnętrza. więcej »
  4.00 / 1
  1
 • Kuchnia zaprojektowana oszczędnie i ze smakiem
  Kuchnia Kuchnia zaprojektowana oszczędnie i ze smakiem Pastelowe kolory, jasne meble, miękkie światło - oto idealna propozycja dla ludzi młodych i pomysłowych, którzy urządzają swoje pierwsze mieszkanie. Względy ekonomiczne nie muszą jednak ograniczać ich wyobraźni, a... więcej »
  4.00 / 1
  1
 • Kuchnia przyszłości
  Kuchnia Kuchnia przyszłości Sen o przyszłości znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie Gorenje Ora-Ito - ekskluzywnej, futurystycznej kolekcji urządzeń AGD. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalny design –... więcej »
  5.00 / 1
  1
 • Kuchnia inspirowana jesienią
  Kuchnia Kuchnia inspirowana jesienią Jesienna aura za oknem nie napawa optymizmem? Może warto coś zmienić? Nowy obrus, kilka dekoracji, urzekająca zastawa. Oto jak ciekawie można wystylizować kuchnię w jesiennym klimacie. więcej »
  4.00 / 1
  3
 • Kuchnia - jaką płytę grzewczą wybrać?
  Kuchnia Kuchnia - jaką płytę grzewczą wybrać? Płyta grzewcza stanowi nieodłączny element każdej kuchni. Coraz częściej aranżując kuchnię wybieramy sprzęty do zabudowy. Prezentują się nowocześniej, a oddzielone od piekarnika dają więcej miejsca do pracy i... więcej »
  5.00 / 1
  0
 • Lokalizacja sprzętu AGD, a organizacja pracy w kuchni.
  Kuchnia Lokalizacja sprzętu AGD, a organizacja pracy w kuchni. Estetyka wnętrza nowoczesnej kuchni kreowana jest poprzez technologiczne formy wyposażenia AGD. Analizując współczesne tendencje w kierunku tworzenia otwartych, przenikających się wnętrz, możemy zaobserwować, że... więcej »
  4.00 / 2
  10
 
 

Zobacz także

 
 

Podobne do Salon z kuchnią jako wnętrze jednoprzestrzenne

 • Otwarta czy zamknięta?KuchniaOtwarta czy zamknięta?Kuchnia to obok salonu pomieszczenie, którego aranżację wyobrażamy sobie, nawet wtedy, gdy na naszej budowie nie powstał nawet fundament. Zadajemy pytania o kolor, styl, charakter. Przysłowiowy sen z powiek spędza...więcej »
 • Otwarta kuchnia - styleKuchniaOtwarta kuchnia - styleNajpiękniejsze kuchnie to te, które z potrzeby serca, z pasji ich właścicieli. Nie poddają się one ściśle konkretnym stylom. Mówi się o takich wnętrzach, że mają duszę.więcej »
 • Mała kuchnia - jak ją urządzić?KuchniaMała kuchnia - jak ją urządzić?Aranżacja kuchni, która jest mała i nieustawna to spore wyzwanie. Długa, wąska kuchnia to problem z reguły dotyczący mieszkańców bloków. Projekt takiego wnętrza wymaga sporej wiedzy o aranżacji wnętrz. Łatwo...więcej »
 • Wygodna kuchniaKuchniaWygodna kuchniaKuchnia przez swoją funkcję, związaną z przygotowywaniem posiłków, stanowi miejsce szczególne dla życia rodzinnego. Nawet, jeżeli każdy z domowników zamyka się we własnym świecie, ich drogi krzyżują się...więcej »
 • Kuchnia urządzona ze smakiemKuchniaKuchnia urządzona ze smakiemSercem domu nie zawsze jest salon z wygodną kanapą i telewizorem. Czasem to właśnie kuchnia przyciąga domowników i gości do spędzania w niej wielu chwil. Dzieje się tak nie tylko za sprawą smakowitych aromatów, ale...więcej »
 • Aranżacja małej kuchniKuchniaAranżacja małej kuchniZbyt mała kuchnia to problem sporej grupy społeczeństwa. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Także niewielką kuchnię można urządzić ergonomicznie i efektownie. Planując aranżację takiej kuchni powinniśmy...więcej »
 • Kuchnia w stylu francuskimKuchniaKuchnia w stylu francuskimLuksus, blask i wygoda - to cechy charakteryzujące francuskie posiadłości. Dlaczego więc nie wprowadzić do naszych wnętrz odrobiny francuskiej nonszalancji? Szczególnie kuchnia zasługuję na to, aby nadać jej nowego,...więcej »
 • Kuchnia i jadalnia w dobrym świetleKuchniaKuchnia i jadalnia w dobrym świetleWspółczesne tendencje w kształtowaniu wnętrz zmierzają do tworzenia otwartych, wieloplanowych przestrzeni, łączenia w jednym pomieszczeniu różnych funkcji. Sztywne podziały ścianami zastępuje szereg mobilnych...więcej »
 • Kuchnia na poddaszuKuchniaKuchnia na poddaszuDobry projekt poddasza to niemałe wyzwanie. Są to pomieszczenia pełne niepowtarzalnego klimatu i uroku lecz niestety z reguły nieustawne. Trudne do zaprojektowania poprzez istniejące w nich liczne skosy i zróżnicowane...więcej »
 • KuchniaKuchniaKuchniaKiedyś kredens i duży stół na środku. Potem laboratoryjne ciągi identycznie wykończonych szafek- stojących i wiszących. Dziś światowe tendencje w urządzaniu kuchni zmierzają w kierunku łączenia zalet tych dwu...więcej »
 • Modna i praktyczna kuchniaKuchniaModna i praktyczna kuchniaDobrze zaprojektowana, funkcjonalna i przytulna kuchnia to serce domu. Tu spotyka się rodzina i przyjaciele. Jest to również miejsce pracy. Jeśli więc mamy wpływ na jej wielkość i zabudowanie, postarajmy się, by była...więcej »
 • Funkcjonalna i ergonomiczna kuchniaKuchniaFunkcjonalna i ergonomiczna kuchniaUrządzenie kuchni to kosztowna inwestycja. Warto ją dobrze zaplanować, tym bardziej że kuchnia będzie nam służyć latami. Producenci wprowadzają ciągle nowe rozwiązania i coraz bardziej efektowne wykończenia. Kuchnia...więcej »
 • Mała kuchnia, duży problemKuchniaMała kuchnia, duży problemMałe kuchnie są standardem w mieszkaniach, które najczęściej kupujemy. Jeżeli jest ono niewielkie, to wiadomo, że i kuchnia nie będzie pokaźnych rozmiarów. Dlatego warto dokładnie przemyśleć jej urządzenie i jak...więcej »
 • Kuchnia na życzenieKuchniaKuchnia na życzenieW XXI wieku kuchnia zdaje się wracać do łask. Nie kojarzy się już z wiecznym posterunkiem gospodyni domowej. Dzisiaj to centrum spotkań z przyjaciółmi, miejsce wspólnych przygód kulinarnych, którego odpowiedni...więcej »
 • Zobacz podobne do Salon z kuchnią jako wnętrze...więcej podobnych
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród