Polki.pl

ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE!

ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE!
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE!

 

 

Jesteśmy profesjonalnym, pięcioosobowym zespołem z okolic Krakowa, grającym w 100% na żywo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wydarzeniem w Twoim życiu może być ślub i planowane z tej okazji wesele. Nie pozwól by źle dobrany zespół popsuł klimat szampańskiej zabawy i zadowolenia Twoich gości.

Postaw na JAKOŚĆ i WYMIERNE KORZYŚCI. Wybierając ANIMUZ zyskujesz przede wszystkim: 

  • Spokój, pewność i bezpieczeństwo - w przeciwieństwie do większości konkurencyjnych zespołów jesteśmy legalnie działającą firmą, dbającą o dobrą renomę, pozycję na rynku i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki temu możesz spokojnie zająć się sprawami większej wagi - nie tracąc czasu na rozmyślania, czy zespół w ostatniej chwili nie odstąpi od umowy, rzetelnie ją wykona, przybędzie punktualnie, prawidłowo odegra pierwszy taniec, nie upije się w trakcie wesela i skutecznie rozbawi wszystkich Gości. NIE RYZYKUJ! Wybierz sprawdzonego, odpowiedzialnego partnera, którego solidność i rzetelność potwierdzą dziesiątki zadowolonych Klientów. 
  • Rewelacyjne brzmienie i jakość dźwięku na swoim weselu - dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i na tym polu wyraźnie wyprzedzamy konkurencję. Rewolucyjny system BOSE L1 umożliwia takie nagłośnienie imprezy, dzięki któremu dźwięk rozchodzi się równomiernie i słyszany jest niemal identycznie w każdym miejscu sali. Zapewnia tym samym: 
  • Odpowiedni poziom głośności - sprawi, iż Twoim Gościom nie pękną głowy, a tym samym pozwoli bawić się dłużej. Umożliwi ponadto swobodne rozmawianie przy stołach, a jednocześnie pełne wykorzystanie powierzchni przeznaczonej do tańca. Tradycyjny systemy nagłośnieniowe utrudniają zabawę przy samej scenie (ze względu na nadmierną głośność). 
  • Brak niekontrolowanego pogłosu - zarówno żarty wodzireja, teksty piosenek, jak i ewentualne przemówienia kierowane do Rodziców, będą zrozumiałe oraz wyraźne. Wyraźna, świetnie brzmiąca muzyka z dobrze zdefiniowanym rytmem, wpływa również na komfort tańca i czyni zabawę znacznie przyjemniejszą. 
  • Bardzo wysoki poziom artystyczny i wykonawczy - gdyż miłość może być ślepa... Ale nigdy głucha! :) Członkowie zespołu ANIMUZ to wykształceni, doświadczeni muzycy w przeważającej mierze absolwenci Akademii Muzycznych. Dzięki temu wykonywana przez nas muzyka sprawi przyjemność i zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Umiejętności gry zespołowej doskonalimy ponadto na regularnie odbywanych próbach. Ponieważ muzyka jest naszą pasją i głównym źródłem utrzymania angażujemy się w pracę całym sercem. Wybierz profesjonalistów i pasjonatów, miast amatorów i rzemieślników. Nie korzystamy z dyskietek, gramy w 100% na żywo! 
  • Wyjątkowe, indywidualne podejście do Klienta - w przeciwieństwie do wielu zespołów doskonale rozumiemy swoją rolę. Wiemy, że to MY jesteśmy DLA WAS i DO WASZEJ DYSPOZYCJI. Nie odwrotnie. Wszelkie modyfikacje repertuaru pod kątem indywidualnych wskazań Klienta są jak najbardziej możliwe. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. 

 

ANIMUZ to JAKOŚĆ, której możesz ZAUFAĆ. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do współpracy. Będziemy zaszczyceni, mogąc uświetnić Wasz wielki dzień i uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy także na próby! :)

 

 

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zespół weselny ANIMUZ (www.animuz.pl)

ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE! ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE! ANIMUZ - wyjątkowy zespół na wyjątkową okazję. 100% LIVE!
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
ANIMUZ -...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Szkoła tanga argentyńskiego-TANGO KRAKÓWSzkoła tanga argentyńskiego-TANGO KRAKÓW
Tango argentyńskie w Krakowie- kursy, lekcje prywatne, pokazy...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Szkoły tańca
Usługi Fotograficzne
Zajmuje się wykonaniem ślubów, przyjęć,...
Region: kujawsko-pomorskie (Chełmno)
Kategoria: Fotografia
MAL-STUDIO LEWANDOWSKI ANDRZEJMAL-STUDIO LEWANDOWSKI ANDRZEJ
Szanowni Panstwo Firma działa na rynku od 1997 r świadcząc...
Region: kujawsko-pomorskie (Grudziądz)
Kategoria: Wideofilmowanie
EUPHORIA Beauty Studio - Marcelina DudekEUPHORIA Beauty Studio - Marcelina Dudek
EUPHORIA Beauty Studio Marcelina Dudek Dyplomowany Instruktor SPN...
Region: śląskie (Mikołów)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie