Polki.pl

Apteka Cefarm-Kraków - Aleja Batorego 81 Nowy Sącz

 • Apteka CefarmKraków
  apteka, punkt apteczny, leki, farmaceutyki, witaminy
 • Nowy Sącz, Aleja Batorego   /  woj. małopolskie
 • Kontakt
  (0*18) 442 19 20

Skomentuj i oceń Apteka Cefarm-Kraków

Autor
Komentujesz jako   /   Wyloguj się Zarejestruj się  /   Zaloguj się
Tytuł
Ocena
Treść

Apteki Nowy Sącz


Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • "Taniec z Gwiazdami" - fotorelacja z trzeciego odcinka
  Na szklanym ekranie "Taniec z Gwiazdami" - fotorelacja z trzeciego odcinka Ci, którzy oglądali niedzielne show na pewno byli w szoku, że program opuścili Łukasz "Mrozu" Mróz i Aneta Piotrowska. Para przecież rewelacyjnie zatańczyła jive'a! więcej »
 • Donice ogrodowe w różnych stylach
  Meble, dekoracje Donice ogrodowe w różnych stylach Sezon ogrodowy rozpoczęty. jeżeli jeszcze nie zsadziliście kwiatów w ogrodowych donicach, zajrzyjcie do naszego przeglądu donic ogrodowych. Podpowiemy wam czym kierować się przy wyborze oraz, które donice są... więcej »
 • Majowe prace ogrodowe
  Prace w ogrodzie Majowe prace ogrodowe Maj to jeden z najpiękniejszych momentów w ogrodzie. To czas, gdy z podziwem obserwujemy kwitnące, barwne kwiaty oraz soczyście zielone drzewa i krzewy. Podpowiadamy jak fachowo zadbać o ogród, aby cieszył swoim urokiem... więcej »
 • Tango - historia
  Hobby Tango - historia Jedni wyżywali się w tangu, dając upust namiętnościom, inni ukrywali je, kontrolując swe uczucia i odruchy. Nikt jednak nie mógł pozostać obojętny, tango wstrząsało wszystkimi. Zwolennicy tanga wyśmiewali słodka... więcej »
 • Ozdobny minimalizm - wywiad z Anią Kuczyńską
  Projektanci Ozdobny minimalizm - wywiad z Anią Kuczyńską W 1995 roku rozpoczęła Pani naukę w Accademia Internazionale D’alta Moda e D’arte Costume Koefia w Rzymie. Następnie rok studiowała w Ecole Superieure Des Arts et Techniques De la Mode Esmod w Paryżu. Jakie... więcej »
 • Gwiezdne wybory
  O nich się mówi Gwiezdne wybory Kiedy gasną flesze telewizyjnego show i nieco opada kurtyna popularności, gwiazdy często muszą znaleźć sobie nowe zajęcie. Jedni, za wszelką cenę próbują ponownego skoku na szczyt sławy, drudzy – rezygnują i... więcej »
 • Geometryczna elegancja łazienki
  Łazienka Geometryczna elegancja łazienki Planując aranżację łazienki na początku powinniśmy zastanowić się, który kierunek jest nam bliższy – klasyczne, tradycyjne kształty czy raczej nowoczesny minimalizm i prostota geometrycznych form. Dla... więcej »
 • Podwójna dawka - odcinek XXIV
  Felietony Podwójna dawka - odcinek XXIV Przez kilka ostatnich dni Ania nie odzywała się wcale. Pojechała do Beauty Farm , gdzie płaci się 150 euro za liść sałaty na obiad i marchewkę na kolacje. W ramach „oczyszczania organizmu” zabronione jest... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl