Polki.pl

! ALBUM NIEBANALNY ! - prawdziwe fotografie- fotoksiążka- ŚLĄSKIE

! ALBUM NIEBANALNY ! - prawdziwe fotografie- fotoksiążka- ŚLĄSKIE
Oceny (2)
5,00
Opis działalności
! ALBUM NIEBANALNY ! - prawdziwe fotografie- fotoksiążka- ŚLĄSKIE

Słowa będą zbędne, jeśli odwiedzicie moją galerię. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój styl fotografowania, a estetyka, którą oferuję, przykuje Waszą uwagę. Album Niebanalny poświęcony jest fotografii ślubnej. Jednak w ramach spotkania zachęcam do zobaczenia prac o różnej tematyce. Stawiam na swobodę. Gwarantuje to nietuzinkowe i naturalne zdjęcia. Otwarta jestem na pomysły i mam też swoje.

Czerwień jarzębiny, eteryczny zachód słońca, wzruszenie gości wszystko to będzie przypominało wam tamte chwile. Mam nadzieję, że na zdjęciach z mojego Albumu zobaczycie prawdziwe uczucia oraz klimat wyjątkowego dnia.

Osobiście dla mnie zdjęcia mają wyjątkowy czar. Bez względu czy są to zdjęcia z przed wielu lat, czy te najnowsze, zawsze lubię je oglądać.

Zdjęcia wykonywane są przy pomocy dwóch aparatów, w wielu wypadkach fotografuję razem z mężem. Dzięki temu zwielokrotniona jest ilość ciekawych ujęć. W przypadku dużych wesel jest to wręcz konieczność- zawsze się coś ciekawego dzieje.

Posługuję się sprzętem firmy Canon, Minolta-Sony. Staram się w pełni wykorzystać możliwości profesjonalnej optyki oraz walory otoczenia. Zdjęcia poddawane są obróbce graficzno-artystycznej. Efekt finalny moich prac przekazuję w postaci odbitek, albumu, fotoksiążki oraz niezliczonej ilości obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej. Szczególnie polecam fotoksiążkę w eleganckim wydaniu, ze sztywnymi kartkami. Strony fotoksiążki posiadają indywidualny projekt graficzny (przykłady na stronie internetowej). Dostępna jest szeroka gama opraw: od okładek z kompozycją graficzną po ekskluzywne okładki ze skóry naturalnej. Specjalizuję się w sesjach plenerowych, reportażu oraz portrecie. W wielu wypadkach wykonuję zdjęcia już od przygotowań lub błogosławieństwa do zakończenia oczepin. Służę radą w wyborze miejsca na plener. Sama sesja plenerowa może odbyć się w dniu ślubu jak i dowolnym dniu tygodnia.

Zapraszam do PROMOCJI, które okresowo pojawiają się na mojej stronie. CENA usługi? Zależy od zakresu usługi, ale na pewno warto zapytać!

TEREN DZIAŁANIA. Z reguły ilość zleceń z terenu woj. śląskiego jest tak duża, że jest to moje główne miejsce pracy. Jeśli jednak wyjątkowo zależy Wam na stylu fotografowania, jaki ja oferuję to chętnie wybiorę się gdzieś dalej. Łatwo trafić najbliższe sąsiedztwo „M1” w Czeladzi.

Na hasło "We-dwoje" zawsze znajdzie się COŚ EKSTRA. Zapraszam do kontaktu. Agata.

Słowa kluczowe: śląskie fotografia ślubna Katowice, fotografia ślubna Sosnowiec, Będzin, fotografia ślubna Śląsk, promocja, , foto, zdjęcia, ślubne, ślub, zdjęcia w plenerze, zdjęcia plenerowe Katowice, zdjęcia na zamku, fotografia, reportaż, plener, fotograf na ślub, sesje plenerowe, photo, pani fotograf, śląskie, oryginalny styl, piękne zdjęcia, retusz cyfrowy, zdjęcia czarno-białe, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Grodziec, Siewierz, Wojkowice, Psary, Mierzęcice, Ożarowice, Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, Strzemieszyce, Gołonóg, Jaworzno, Świerklaniec, Bytom, Piekary Ślaskie, Chorzów, Czeladź, Zabrze, Siemianowice, Tychy, Bobrowniki, Kęty, Piekary Śląskie, Ogrodzieniec, zdjęcia portretowe, ciekawe plenery, Pogoria, plaża, Pszczyna, GOP, Żarki, Myszków.

27 cze 2011
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Witam wszystkich, Jeżeli jeszcze się wahacie to z czystym sumieniem możemy polecić Agatę jako fotografa. Przesympatyczna jako osoba i w pełni profesjonalna. Sesje zdjęciową jeszcze długo będziecie wspominali:) Z przyjemnością wracamy do Agaty przy wszystkich uroczystościach wartych...
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
! ALBUM...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
BIURO MATRYMONIALNE "KAROLINA"BIURO MATRYMONIALNE "KAROLINA"
BIURO MATRYMONIALNE "KAROLINA" , jest biurem...
Region: śląskie (Częstochowa)
Kategoria: Pozostałe...
Niebanalna fotografia ślubna w promocyjnej cenie!Niebanalna fotografia ślubna w promocyjnej cenie!
Nasze portfolio dynamicznie się rozszerza ale wciąż brakuje w...
Region: zachodniopomorskie (Szczecin)
Kategoria: Fotografia
Pracownia Psychologiczna Kierowców BiM.M
Oferujemy badania psychologiczne dla kierowców, górników,...
Region: śląskie (Zawiercie)
Kategoria: Psycholog
WYNAJEM SPORTOWEJ LIMUZYNY BMW NA ŚLUB WESELEWYNAJEM SPORTOWEJ LIMUZYNY BMW NA ŚLUB WESELE
Jeśli do Ślubu to dlaczego nie na sportowo i z klasą ?...
Region: małopolskie (Bochnia)
Kategoria: Wynajem samochodów