Polki.pl

Agencja "GLAMOUR EVENT"

Agencja "GLAMOUR EVENT"
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Agencja "GLAMOUR EVENT"

Profesjonalna i kompleksowa organizacja ślubów i wesel na Śląsku. Tworzymy dla Was niezapomniane uroczystości. Raz tradycyjne innym razem z odrobiną ekstrawagancji. Zawsze pełne piękna.

Dbamy o to aby ważne chwile nie straciły na znaczeniu, w gąszczu spraw organizacyjnych.

Przygotujemy dla Was oryginalny ślub i wesele w plenerze, ślub niespodziankę, ślub w kraju i za granicą.

 Pracujemy kompleksowo: od pomysłu poprzez planowanie, stylizacje, raelizację najmniejszego sczegółu po koordynację Waszego wydarzenia.

 Pracujemy po to abyście Państwo:

 • mieli więcej czasu dla siebie. Oszczędzamy dla Was ponad 4 tygodnie pełnoetatowej pracy.

 • byli zachwyceni realizacją oryginalnych pomysłów. Każda uroczystość odzwierciedla indywidualne osobowości, marzenia, potrzeby naszych klientów.

 • na zawsze zapamiętali towarzyszące Wam emocje w wyjątkowym dniu. Biorąc na siebie organizację uroczystości umożliwiamy Państwu pełne zaangażowanie emocjonalne w ważnych momentach. Dodatkowo przykładamy szczególną wagę do uwiecznienia ulotnych chwil wyjątkowego dnia.

 • mogli nadal robić to co lubicie, nie zmieniając stylu życia przez to, że przygotowujecie się do uroczystości.

 • czuli się pewnie i komfortowo w dniu swojego ślubu. Godziny, tygodnie, miesiące poświęcone na dopracowanie Państwa uroczystości skutkuje dopięciem wszelkich szczegółów na ostatni guzik. Dodatkowo z przyjemnością będziemy Państwu towarzyszyć w dniu ślubu aby rozwiązywać na bieżąco pojawiające się sprawy.

  Zapraszamy na spotkanie z Konsultantem Ślubnym, wystarczy wysłać wiadomość na: info@glamourevent.pl lub zadzwonić na nr. 791 543 001. 

  Do zobaczenia na wyjątkowej uroczystości!

  www.glamourevent.pl

  www.organizujemyslub.pl 

   

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

GLAMOUR EVENT  kompleksowa organizacja ślubów i wesel Tworzymy dla Was wyjątkowe uroczystości. Raz tradycyjne, innym razem z odrobiną ekstrawagancji. Zawsze pełne piękna.  www.glamourevent.pl +48 791.543.001 Do zobaczenia na wyjątkowej uroczystości!

Agencja "GLAMOUR EVENT" Agencja "GLAMOUR EVENT" Agencja "GLAMOUR EVENT" Agencja "GLAMOUR EVENT"
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Agencja...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości