Polki.pl

Agencja Artystyczna "Project Xs"

Agencja Artystyczna "Project Xs"
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Agencja Artystyczna "Project Xs"

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji: koncertów plenerowych i klubowych, imprez okolicznościowych i tematycznych. Organizujemy zarówno duże imprezy dla urzędów miast i gmin, jak i mniejsze dla firm, klubów muzycznych i osób prywatnych.

AGENCJA ARTYSTYCZNA - Skupiająca wokół siebie starannie dobranych artystów na Państwa imprezy: zespoły muzyczne, wokalistów, grupy taneczne i grupy pokazowe.- MANAGEMENT ARTYSTYCZNY - Komórka naszej firmy nawiązująca współpracę z nowymi w branży artystami. Jej celem jest pomoc w realizacji i promocji artystycznej i zapewnieniu każdemu muzykowi wsparcia managerskiego na poziomie doradczym i prawnym.- ORGANIZACJA IMPREZ - Działalność agencji polegająca na kompleksowej organizacji imprez: koncertów, imprez klubowych, pikników jak i mniejszych imprez okolicznościowych dla firm i osób prywatnych. Możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę całej imprezy, jak również realizować poszczególne jej elementy (dostarczyć zespół, nagłośnienie, technikę sceniczną, catering, ochronę, pomoc hostess, obsługę fotograficzną imprezy, wideofilmowanie, wypożyczenie samochodu, usługi poligraficzne i reklamy masowej, jak również zarezerwować dla Państwa odpowiednie miejsce imprezy: kluby, restauracje i inne lokale)

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Agencja Artystyczna "Project Xs" Agencja Artystyczna "Project Xs" Agencja Artystyczna "Project Xs" Agencja Artystyczna "Project Xs"
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Agencja...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Auto do ślubu VIPS STARS limuzyny HUMMER H2 Trójmiast GdańskAuto do ślubu VIPS STARS limuzyny HUMMER H2 Trójmiast Gdańsk
 luksusowa limuzyna do ślubu: HUMMER H2 LIMO  ...
Region: pomorskie (Gdańsk)
Kategoria: Wynajem samochodów
Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia BukowskaGabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska
Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny to miejsce, w którym...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
Remontyszczecin.tkRemontyszczecin.tk
Kompleksowe usługi ogólnobudowlane, wykończenia wnętrz....
Region: zachodniopomorskie (Szczecin)
Kategoria: Ekipa remontowo - budowlana
zmontowane.pl - autorska biżuteriazmontowane.pl - autorska biżuteria
sklep internetowy gdzie znajdziesz piękne ozdoby : hand made...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Moda dla pań