Polki.pl

"A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia

"A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia
Oceny (2)
3,00
Opis działalności
"A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia

Film ma wzruszać i bawić aby można było do niego często wracać. Wykonywanie pamiątkowych filmów i fotografii to nie tylko nasz biznes to zarazem pasja. Jesteśmy na rynku od 1986r.To co nas wyróżnia to niekonwencjonalne spojrzenie na produkcję filmów oraz dynamiczny montaż .

Filmy realizujemy w jakości full HD, 3D lub SD, dostarczamy na DVD. W postprodukcji używamy szereg efektów wizualnych, podkładów  muzycznych oraz jingli. Muzyka dobrana do gustu zainteresowanych.

Założeniem naszej firmy jest nadanie każdemu filmowi niepowtarzalnego charakteru. Jednym ze sposobów jest realizacja epizodów filmowych w różnych stylach, np: romantyczna randka, randka w stylu retro, reprodukcja pierwszego spotkania, czy też krótka bajkowa historyjka z parą młodą w rolach głównych, stare kino i.t.d.

FOTOGRAFIA - Oferta skierowana jest do osób ceniących jakość i estetykę w fotografii. Jesteśmy pasjonatami fotografii. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na bardzo kreatywne podejście do każdego kolejnego zlecenia. Jeżeli szukacie fotografa pełnego pomysłów, gotowego na wszelkie fotograficzne wyzwania, a przy tym oczekujecie niezapomnianej pamiątki na długie lata, to właśnie trafiliście pod właściwy adres. www.pcff.pl

17 lut 2012
pcffpcff
Ocena   / rewelacyjne
polecamy
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

NASZA PRODUKCJA

"A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia "A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia "A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia "A"CENTRUM FOTOGRAFICZNO FILMOWE wideofilmowanie, fotografia
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 GAL-JAK TĘSKNIC 
 GAL-JAK TĘSKNIC 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
"A"CENTRU...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości